Akıllı Gündem

Ninja Spinki Challenges mobil oyun dünyasına iddialı girdi

Mobil oyun dünyasında fırtınalar estiren Flappy Bird oyununun yapımcısı Vietnamlı Dong Nguyen yepyeni bir oyunla geliyor. Dong Nguyen, Ninja Spinki Challenges oyununu ile yeni bir bağımlılık yaratmayı hedefliyor.

Ninja Spinki Challenges mobil oyun dünyasına iddialı girdi

Flappy Bird, son iki yıldır mobil oyun dünyasının en popüler oyunları arasında yer alıyor. Popüler oyunun yapımcısı Dong Nguyen, elinde milyonlarca dolar kazanma fırsatı varken Flappy Bird’ü sürpriz bir şekilde App Store ve Google Play uygulama mağazalarından kaldırmıştı. Çılgın geliştirici Dong Nguyen, daha sonra Shuriken Block, Super Ball Juggling, Swing Copters gibi mobil oyunları, oyunseverlerin beğenisine sunmuştu.

Görünüşe göre Dong Nguyen, boş durmamış ve yeni bir oyun daha hazırlamış. Tayvanlı geliştirici, Ninja Spinki Challenges isimli yeni oyununu yayınladı.

Ninja Spinki Challenges adı verilen oyun, basit grafikleriyle yine bağımlılık yaratabilecek tarzda bir oyun. Farklı seviyelerde mücadele edilebilen oyunun konusu sağa sola kaçarak, verilen süre içerisinde engellere dokunmadan ilerlemek.

Oyun Android ve iOS uygulama mağazalarında yayınlandı. Uygulamayı aşağıdaki

Oyunu incelediğimizde, birbirinden farklı mücadele (challenge) modunun olduğunu görüyoruz. Oyunda ana karakterimizle sağa sola çok hızlı hareket edebiliyoruz. Amacımız ise verilen süre içerisinde mücadelede karşımıza çıkacak olan engellere hiç bir şekilde dokunmamaya çalışmak.

Bu oyunu Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ