Akıllı Gündem

Nil Burak’tan şaşırtan Sıla yorumu!

Cem Karaca’yı saygı albümünde ‘Sende Alıp Başını Gitme’ şarkısını seslendiren Sıla’yı Nil Burak ağır bir şekilde eleştirdi.

Nil Burak’tan şaşırtan Sıla yorumu!

Cem Karaca’yı saygı albümünde ‘Sende Alıp Başını Gitme’ şarkısını seslendiren Sıla’yı Nil Burak ağır bir şekilde eleştirdi.

Cem Karaca’ya saygı albümünde Nil Burak’ın bestesini yaptığı sözlerini Cem Karaca’nın yazdığı ‘Sende Başını Alıp Gitme’ şarkısını Sıla seslendirmişti. Sıla’nın yorumunu Cengiz Semercioğlu bir yazısında “Bir Nil Burak değil” diyerek eleştirmişti.

Bu eleştiriyi okuyan Nil Burak, Cengiz Semercioğlu’yla iletişime geçerek Sıla ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Burak, “Bugüne kadar bu şarkıyı Cem Karaca ve Suavi de dahil olmak üzere 10-12 kişi seslendirdi. Okuyanlar içinde en kötüsü Sıla oldu.” diyerek şarkının seslendirilişini hiç beğenmediğini dile getirdi.

Nil Burak, “Bütün prosedürleri yerine getirdiler, hatta Sıla’nın okuyacağını duyunca çok sevindim” diyerek şarkı sürecini anlattı. Sıla’nın okuyacağını duyduğunda çok sevinen Nil Burak, “Sıla çok iyi bir yorumcu, benim de sevdiğim bir isim. Ama her şarkı dura dura, nefes ala ala okunmaz. Sen de Başını Alıp Gitme’yi öyle okumuş Sıla. Şarkımı mahvetti” açıklamasında bulundu.

 

Kaynak: gecce.com.tr

Bu içerik gecce.com.tr sitesinden alınmıştır. İçerik hakkındaki şikayetlerinizi ve kaldırma taleplerinizi iletisim@akilligundem.com mail adresine iletebilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ