Akıllı Gündem

Nihat Doğan’la yumruklaşan Ömür Varol yerine Tahir Sarıkaya geçti

Beyaz TV’de yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” program moderatörü Ömür Varol ve program yorumcusu Nihat Doğan arasında bugün yayınlanan bölüm sonrası program formatı hakkında kıyasıya bir yumruklaşma yaşandı.

Nihat Doğan’la yumruklaşan Ömür Varol yerine Tahir Sarıkaya geçti

Beyaz TV’de sabah kuşağında yayınlanan  “Söylemezsem Olmaz” program moderatörü ve yorumcuları arasında büyük kavga yaşandı. Kavganın bu sabah yayınlanan bölümün ardından yaşandığı iddia edildi.

İddialara göre olay şöyle gelişti; Bu sezon siyasi haberlere çok fazla yer verildiğini söyleyen programın kadın yorumcusu Bircan İpek, Ömür Varol’a magazin haberlerine neden az yer verildiğini sordu. Bu soru üzerine Ömür Varol’un büyük tepki gösterdiği ve aralarında çok büyük bir tartışma çıktığı belirtildi. Olayı uzaktan izleyen Nihat Doğan’ın kavgayı ayırmak için araya girdiği ve Ömür Varol’un da bir anda çay bardağını Nihat Doğan’ın yüzüne çarptığı belirtildi. İşte bu andan sonra Nihat Doğan ile Ömür Varol arasında kıyasıya bir yumruklaşma yaşandı.

Olay sonrası Ömür Varol’un programdan ayrıldığı ve yerine yarından itibaren Tahir Sarıkaya’nın çıkacağı duyuruldu. Tahir Sarıkaya Instagram hesabından “Söylemezsem Olmaz” programına dahil olduğunu, “Bana bu görevi veren sayın Osman GÖKÇEK’e teşekkür ediyorum… Cumartesi – Pazar Uyan Türkiye’m programını yine sunacağım… Yarın sabah görüşmek dileğiyle” notuyla duyurdu.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ