Akıllı Gündem

Nexus 6 Android 7.1.1 güncellemesi sorunlarla geldi

Google’ın akıllı telefonu Nexus 6’ya gelen Android 7.1.1 güncellemesinde sorunlar yaşanıyor. Nexus 6 kullanıcıları güncelleme şikayetlerini Google forumlarında paylaşıyor.

Nexus 6 Android 7.1.1 güncellemesi sorunlarla geldi

Nexus 6 kullanıcılarının merakla beklediği Android 7.1.1 güncellemesi yayınlandı. Nexus 6 kullanıcıları hiç vakit kaybetmeden yeni güncellemeyi cihazlarına yüklemeye başladı. Android 7.1.1 güncellemesini telefonlarında deneyimlemeye başlayan kullanıcılar, telefonun hoparlöründe ve seste problemler yaşamaya başladı. Cihaz kullanıcıları şikayetlerini çeşitli forumlarda dillendirmeye başladı.

Kullanıcıların paylaştığı şikayetlere göre, seste yankılanma, yüksek sesli gürültüler ve sesin karşı tarafa iletilmemesi gibi ses ve mikrofon sorunları yaşanıyor. Bazı tüketiciler mikrofonun kapatılmasıyla problemin düzeldiğini söylüyor.

Hoparlördeki bu problemden dolayı, Android 7.0‘a geri dönen birçok Nexus 6 sahibi var. Google resmi olarak sorunu kabul etti ve yakın gelecekte yayınlamak üzere bir düzeltme üstünde çalıştığını açıkladı.

Kilitlenen ve şifresi unutulan Android telefonlar nasıl açılır

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ