Akıllı Gündem

Netflix’ten Unutulmayacak Bir Belgesel Dizisi, Gezegenimiz

Dünkü Super Bowl etkinliğinde resmi fragmanı yayınlanan, unutulmayacak yeni Neftflix belgesel dizisi Gezegenimiz (Our Planet) 5 Nisan 2019’da tüm dünyada seyirciyle buluşacak.

Netflix’ten Unutulmayacak Bir Belgesel Dizisi, Gezegenimiz

Netflix, hafızalara kazınacak yeni belgesel dizisi Gezegenimiz’in (Our Planet) resmi fragmanını dünkü Super Bowl etkinliğinde paylaştı. Doğa belgesellerinin vazgeçilmez ismi Sir David Attenborough’un seslendirdiği proje, ödüllü Planet Earth ve Blue Planet belgesellerinin yönetmeni Alastair Fothergill’in başında olduğu Silverback Films ve Doğal Yaşamı Koruma Derneği (WWF) iş birliği ile hayata geçirildi.

netflixgezegenimiz

Gezegenimiz (Our Planet) Hakkında:

Sir David Attenborough tarafından seslendirilen Gezegenimiz (Our Planet), ödüllü Planet Earth ve Blue Planet belgesellerinin yönetmeni Alastair Fothergill’in başında olduğu Silverback Films ve Doğal Yaşamı Koruma Derneği (WWF) iş birliği ile hayata geçiriliyor. Dünyanın en değerli canlı türlerini ve en hassas yaşam alanlarını gösterirken, 4K kamera teknolojisiyle daha önce hiç görülmemiş dünya görüntülerini ekranlara taşıyacak belgesel 8 bölümden oluşuyor. Dört yılda tamamlanan projenin çekimleri, 600 kişiden fazla bir ekiple dünyanın tüm kıtalarını kapsayan 50 ülkede, 3500 günden fazla sürdü. Gezegenimiz, Kuzey Kutbu’nun uzak ve vahşi doğasından gizemli derin denizlere, Afrika’nın uçsuz bucaksız manzaralarından Güney Amerika’nın çeşitli ormanlarına kadar dünyanın dört bir yanındaki zengin habitat çeşitliliğine odaklanıyor.

Gezegenimiz’i sosyal medyada takip etmek isteyenler için aşağıda paylaştığımız hesapları takip edebilirsiniz.

Gezegenimiz Instagram hesabı: www.instagram.com/ourplanet
Gezegenimiz Facebook hesabı: www.facebook.com/ourplanet
Gezegenimiz Twitter hesabı: www.twitter.com/ourplanet

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ