Akıllı Gündem

Netflix Orijinal Filmi Polar 25 Ocak’ta yayında

Netflix orijinal filmi Polar 25 Ocak’ta tüm dünyada aynı anda yayında!

Netflix Orijinal Filmi Polar 25 Ocak’ta yayında

Bu iş onu öldürmezse, emeklilik öldürür

İlk olarak online çizgi roman olarak yayınlanan ve büyük bir popülariteye ulaşmasının ardından Dark Horse Comics tarafından kitaplaştırılan bu hikaye Netflix tarafından bu ay ekranlara getirilecek.

Victor Santos tarafından yaratılan bu çizgi roman minimalistik görünüşünün ve tasarımının yanında, konuşma içermemesiyle de dikkatleri çekmişti. Ardından Dark Horse Comics, bu hikayeyi Polar: Came From the Cold adıyla grafik-roman haline getirmiş ve bu süreçte de hikayeye konuşma balonları eklemişti. Netflix de Dark Horse’un bu versiyonunu ele alacak.

Jonas Akerlund’un yönetmenliğini yaptığı bu yapımda senaryo Jayson Rothwell ait. Prodüksiyonda ise Jeremy Bolt, Robert Kulzer ve Hartley Gorenstein imzası var.

Filmin başrolünde son dönemlerde Doctor Strange ve Rogue One gibi yapımlarda karşımıza gelen Mad Mikkelsen yer alıyor. Ona da Vanessa Hudgens, Katheryn Winnick ve Matt Lucas gibi isimlerin eşlik ettiği film, 25 Ocak’ta seyirciyle buluşacak.

Polar oyuncu kadrosunda Mads Mikkelsen, Vanessa Hudgens, Katheryn Winnick, Matt Lucas, Ruby O. Fee, Fei Ren, Anthony Grant, Josh Cruddas, Robert Maillet, Julian Richings, Johnny Knoxville ve Richard Dreyfuss yer alıyor.

Netflix Orijinal Filmi Polar 25 Ocak'ta yayında

Polar Hakkında:

Dünyanın bir numaralı suikastçısı Duncan Vizla, namıdiğer Kara Kayser (Mads Mikkelsen) emekliliğe alışmaya çalışırken, onu şirkete karşı bir tehdit olarak gören eski patronu tarafından mimlenir. İstemeden de olsa mesleğe geri dönen Kara Kayser, onu susturmak için her şeyi yapmaya hazır, daha genç, daha hızlı ve acımasız katiller ordusuyla kıyasıya bir mücadeleye girişir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ