Akıllı Gündem

Nesnelerin interneti ile yeni iş fırsatları geliyor

Nesnelerin interneti (loT) sayesinde teknoloji artık daha iyi bir hayat sunmanın ötesinde heyecan verici yeni ürünlerle tüketicilerin hayatına yön veriyor. LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho ile nesnelerin interneti trendini anlattı. 

Nesnelerin interneti ile yeni iş fırsatları geliyor

ÖMÜR 100 YILI AŞACAK

Nesnelerin interneti önümüzdeki 5-10 yıl içinde bugün kullanılanlara ekleneceği tahmin edilen milyarlarca bağlantılı cihazla birlikte, uzun zamandır yeni iş fırsatları yaratıyor. İnsan hayatının önümüzdeki yıllarda 100 yılın üstüne çıkacağı tahmin ediliyor. Bu demek oluyor ki gözlerimizin önünde birçok nesil evrim geçirecek. Son kullanıcılar için gelişim yavaş gibi görülebilir ama loT’de büyük bir patlama var.

TREND BELİRLEYİCİYİZ

LG Electronics trend belirleyici rolünün farkında. Önümüzdeki yılın odağı sadece ürün kullanımıyla ilgili olmayacak. Dünyadaki
televizyon ve ev aletleri pazarındaki lider pozisyonumuzu koruyoruz. Zamanın hızına yenik düşmeyecek ürünler yaratmaya odaklandık. Yeni LG Signature ürün serisini geliştirdik. Ayrıca akıllı ev teknolojilerine yatırım yapıyoruz.

DİJİTAL PLATFORM

LG Electronics olarak global anlamda dijitalleşme sürecini başlatan ve uygulayan ilk şirketler arasındayız. Global olarak şirket içinde bir platformumuz bulunuyor. Burada her departmana özel hazırlanmış farklı alan ve portallerde tüm iş süreçlerini dijital olarak takip edebiliyoruz. Geniş kapsamlı ve her departmanın işleyişini dijital bir şekilde yürütebildiği bu platform ve LG’nin iş süreçlerinin dijitalleşmesi adına attığı en önemli adım.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ