Akıllı Gündem

Mustafa Ceceli’nin sevgilisi Selin İmer’in annesi adeta yıkıldı!

Mustafa Ceceli’nin eşinden boşanmasına sebep olduğu iddia edilen ve ‘yuva yıkan kadın’ imajı yapıştırılan Selin İmer’in annesi, kızının bu durumuna isyan etti. İmer ile evleneceklerini açıklayan Ceceli, müstakbel kaynanasını arayıp ‘Her şey güzel olacak’ deyip moral verdi.

Mustafa Ceceli’nin sevgilisi Selin İmer’in annesi adeta yıkıldı!

Mustafa Ceceli ile dünya evine girmeye hazırlandığı Selin İmer ilişkisi magazin gündeminin bir numaralı konusu. Ünlü şarkıcının 9 yıllık eşinden boşandıktan 5 gün sonra Selin İmer ile olan ilişkisi ortaya çıkmıştı. Ceceli’nin İmer ile ortaya çıkan ilişkisi büyük tartışmalara neden olmuştu. Ceceli’de bu tartışmaları bitirmek için “Ramazan’dan sonra evleneceğiz” açıklaması yapmıştı. Ancak Ceceli ve İmer, sosyal medyada eleştirilmekten kurtulamadı. Hatta sosyetik güzel Selin İmer ‘yuva yıkan kadın’ ilan edildi.

Selin İmer hakkında çıkan bu iddialar, güzel ismin annesi Canan İmer’i çok üzdü. Kızının hakkında çıkan ‘yuva yıkan kadın’ söylentilerine üzülen Canan İmer’e teselli müstakbel damadı Mustafa Ceceli’den geldi.

Telefonla aradı

Posta’dan Müge Dağıstanlı’nın haberine göre; Canan İmer’in yakın çevresine ‘Kızım yuva yıkmadı. Selin böyle bir şey yapmaz’ dediği iddia edildi. Bir hayli morali bozuk olan Canan İmer’i müstakbel damadı Mustafa Ceceli telefonla arayıp ‘Her şey güzel olacak’ deyip moral verdi.

Öte yandan sosyetik güzel Selin İmer’in yakınları Selin çok mutlu olduğunu, evlilik hazırlığı yaptığını, gelinlik modelini bile seçtiğini söylüyor.

Kaynak: Vatan

 

Mustafa Ceceli’nin sevgilisi Selin İmer sessizliğini bozdu

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ