Akıllı Gündem

Mustafa Ceceli’nin sevgilisi Selin İmer sessizliğini bozdu

Mustafa Ceceli’nin boşanmasına neden olduğu iddia edilen sevgilisi Selin İmer sessizliğini bozdu. İmer, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Mustafa Ceceli’nin sevgilisi Selin İmer sessizliğini bozdu

Mustafa Ceceli’nin eşi Sinem Ceceli’den boşandıktan sonra ortaya çıkan ilişkisi, şu sıralar magazin gündeminin en çok meşgul eden olay. Ceceli, 9 yıllık eşinden boşandıktan 5 gün sonra sosyetik güzel Selin İmer ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Ocak ayında ilişkilerinin başladığı iddia edilen sevgililer, büyük tartışmalara neden olmuştu. Hatta, Selin İmer yuva yıkan kadın olarak ilan edilmişti. Mustafa Ceceli ise ilişkilerinin ortaya çıkmasının ardından ”Selin ile Ramazan Bayramı’ndan sonra evleneceğiz” demişti.

 

Yaşar Alptekin’ten bomba Mustafa Ceceli yorumu

 

‘GERÇEKLERİN AÇIĞA ÇIKMAK GİBİ BİR DUYU VARDIR”

Ancak geçen süre zarfında tartışmaların odağındaki Selin İmer her hangi bir açıklama yapmamış ve sessizliğini korumayı tercih etmişti. İmer, bugüne kadar olan sessizliğini sosyal medya hesabından bozdu.

Selin İmer, Mustafa Ceceli ile ortak dostu olan Ahmet Hulusi’nin tweet’ine şu cevabı yazdı: “Gerçeklerin er ya da geç açığa çıkmak gibi iyi bir huyu vardır.”

 

Mustafa Ceceli boşanma sinyalini Hülya Avşar’ın programında vermiş

 

“SİZİN GERÇEKLERİNİZ TOPLUMDA AHLAKSIZLIK”

Selin İmer, bu paylaşım ile yuva yıkan kadın suçlamalarına da yanıt vermiş oldu.

Ancak Selin İmer’in paylaşımı eleştirileri durdurmaya yetmedi ve bir Twitter kullanıcısı şu sözlerle karşılık verdi:  “Sizin gerçekleriniz toplumda ahlaksızlık olarak görünüyor. Bilmem farkında mısın?”

 

Mustafa Ceceli ile Selin İmer evleniyor

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ