Akıllı Gündem

Murat Yıldırım Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu

Kim milyoner Olmak İster? yarışma programını başarılı oyuncu Murat Yıldırım sunacak. Selçuk Yöntem bayrağı Murat Yıldırım’a devretmeye hazırlanıyor.

Murat Yıldırım Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu

Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri olmak üzere haftada üç gün ATV ekranında izleyicisi ile buluşan Kim milyoner Olmak İster? yarışma programını başarılı oyuncu Murat Yıldırım sunacak. Selçuk Yöntem bayrağı Murat Yıldırım’a devretmeye hazırlanıyor.

ATV ekranlarında yayınlanan yarışma programı ‘Kim Milyoner Olmak İster’i ilk bölümünden 343. bölümüne kadar Kenan Işık sunmuştu. Işık, 2014 mart ayında spor yaparken beyin kanaması geçirmesi ve programı sunamayacak olması nedeniyle görevi bırakmak zorunda kalmıştı.

69 yaşındaki Işık’ın geçirdiği kaza sonrası görevi bir süreliğine aralarında İlber Ortaylı, Yılmaz Erdoğan, Engin Altan Düzyatan, Kenan İmirzalıoğlu ve Zafer Ergin gibi birçok ünlü ismin olduğu sanatçı dostu destek için programın sunuculuğunu üstlenmişti.

 

Oyuncu Selçuk Yöntem, Kenan Işık’ın geçirdiği kaza sonucunda programın sunuculuğunu devralmıştı. 2014 yılından itibaren üç yıldır programı sunan usta oyuncu, yerini oyuncu Murat Yıldırım’a devretmeye hazırlanıyor. Karizmatik duruş ve ses tonuna önem veren program yapımcısı sunucu koltuğunu bundan sonra Murat Yıldırım’a emanet ediyor.

 

 

Murat Yıldırım hesabından paylaştı 

Sabah’tan Mevlüt Tezel, Selçuk Yöntem’in yerine görevi oyuncu Murat Yıldırım’ın devraldığını yazdı. Köşe yazısını Instagram sayfasında paylaşan Murat Yıldırım, altına ‘Hayırlı olsun “Kim Milyoner Olmak İster” ATV…”Who wants to be a millionaire” Channel ATV ‘ notunu düştü.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ