Akıllı Gündem

Murat Dalkılıç’ın Hande Erçel patlaması!

2 aydır Hande Erçel’le aşk yaşayan Murat Dalkılıç, sonunda isyan etti. Erçel’le birbirine yakıştırılmayan Dalkılıç, ‘Allah’tan başka kimseye hesap vermem’ dedi.

Murat Dalkılıç’ın Hande Erçel patlaması!

2 aydır Hande Erçel’le aşk yaşayan Murat Dalkılıç, sonunda isyan etti. Erçel’le birbirine yakıştırılmayan Dalkılıç, ‘Allah’tan başka kimseye hesap vermem’ dedi.

Güzel oyuncu Merve Boluğur’la 2 yıllık evliliğini geçtiğimiz sene bitirdikten sonra özel hayatıyla manşetlerden düşmeyen Murat Dalkılıç, sonunda patladı. Boluğur’dan ayrıldıktan sonra gönlünü oyuncu Hande Erçel’e kaptıran popçu, ilişkisi yüzünden eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

Murat Dalkılıç: Hande bugün yok

Murat Dalkılıç: Hande bugün yok

Pek çok kişinin Erçel’le yakışmadığını düşünmesi, Murat Dalkılıç’ı kızdırdı. İlişkisi hakkında aylarca suskun kalan Dalkılıç, sessizliğini önceki gün instagram’da bozdu. 34 yaşındaki şarkıcı, özel hayatını eleştirenlere karşı ilk kez bu kadar net konuştu.

Murat Dalkılıç'tan aşk itirafı!

Murat Dalkılıç’tan aşk itirafı!

Dalkılıç, “Bu benim hayatım! Allah’tan başka kimseye hesap vermeyeceğim! Kimi sevip sevmeyeceğimi kimseye sormayacağım!” diyerek ilişkisine yapılan eleştirilere cevap verdi. Bu tavrıyla Hande Erçel’i koruyan popçu, Boluğur’dan sonra hayatına girenlerin kimseyi ilgilendirmediğini ima ederek resti çekti.

Murat Dalkılıç'ın bir kadında aradığı özellik ne?

Murat Dalkılıç’ın bir kadında aradığı özellik ne?

Hande Erçel’in kız kardeşi Gamze Erçel, müstakbel eniştesinin ablasını koruyan bu tavrına kayıtsız kalmayıp paylaşımı beğendi. Dalkılıç’ın bu paylaşımının ardından 2 aydır gözlerden uzak aşk yaşadığı Hande Erçel’le objektiflerin karşısına geçip geçmeyeceği ise merakla bekleniyor.

Merve Boluğur, Murat Dalkılıç'ı sildi!

Merve Boluğur, Murat Dalkılıç’ı sildi!

Kaynak: takvim.com.tr

Murat Dalkılıç'ın 'ekonomi' sırrı!

Murat Dalkılıç’ın ‘ekonomi’ sırrı!

Mehmet Dinçerler'den çarpıcı açıklamalar!

Mehmet Dinçerler’den çarpıcı açıklamalar!

 

Kaynak: gecce.com.tr

Bu içerik gecce.com.tr sitesinden alınmıştır. İçerik hakkındaki şikayetlerinizi ve kaldırma taleplerinizi iletisim@akilligundem.com mail adresine iletebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ