Akıllı Gündem

Murat Dalgılıç, Merve Boluğur’dan ayrıldığını ilan etti

Murat Dalgılıç ile Merve boluğur ayrılığı artık resmileşti. Ünlü şarkıcı, Instagram hesabından Merve Boluğur ile ayrıldığını duyurdu.

Murat Dalgılıç, Merve Boluğur’dan ayrıldığını ilan etti

Uzun süredir magazin gündeminden düşmeyen Murat Dalgılıç ve Merve Boluğur ayrılığı biraz önce resmileşti. Murat Dalgılıç, Instagram üzerinden yaptığı açıklamada, eşi Merve Boluğur’la evliliklerini uzun süredir kurtamaya çalıştıklarını ancak başarılı olamadıklarını ve ayrılık kararı aldıklarını belirtti.

Dalgılıç açıklamasında şu bilgileri paylaştı:

“Yıllardır büyük bir aşk yaşadığım değerli eşim Merve Boluğurla uzun zamandır kurtarmaya çalıştığımız evliliğimizi üzülerek noktalama kararı aldık..Sevgi ve saygı çerçevesinde vermiş olduğumuz bu kararımız yüzünden yaşadığımız hassas dönemde, herkesin saygıyla yaklaşmasını önemle rica ediyoruz. Ayrılma sebebi olarak gösterilen negatif söylemlerin bu olayla hiçbir alakası yoktur, ayrılık kararımız her ilişkide yaşadığımız sorunların evlilik kurumumuza zarar vermeye başlaması sonucu ortaya çıkmıştır. Bana yaşattığı yüzlerce mutlu gün için minnetle teşekkür ederim… Saygılarımla Murat Dalkılıç ”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ