Akıllı Gündem

Modacı Hakan Akkaya taşıyıcı anneden baba olmak istiyor

Normal ilişikilerin zamanla bittiğini açıklayan ünlü modacı Hakan Akkaya, “Taşıyıcı anneden çocuk sahibi olmayı istiyorum” dedi.

Modacı Hakan Akkaya taşıyıcı anneden baba olmak istiyor

Modacı Hakan Akkaya’dan bomba açıklama. Emre Saygı’nın Youtube’den canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu olan ünlü modacı, çocuk sahibi olmak istediğini açıkladı. Ancak Akkaya, normal bir ilişiki sonrası çocuk sahibi olmak yerine taşıyıcı anneden çocuk sahibi olmak istediğini açıkladı.

“16 YILDIR AŞIK OLAMIYORUM”
Yolda gördüğü herkesin sadece kıyafetine baktığını ve iş haricinde bir şey yapmadığını dile getiren Hakan Akkaya, “Yolda gördüğüm herkesin sadece kıyafetine ve üzerine uyup uymadığına bakıyorum. Psikoloğum artık işi biraz bırak dedi. 16 yıldır hayatımda birisi yok ve aşık olamıyorum. İşim haricimde başka bir şeye vakit ayıramıyorum. İşimle yatıp işimle kalkıyorum” dedi.

“TAŞIYICI ANNEDEN ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTİYORUM”
Kız kardeşinin kendisi için taşıyıcı anne bulduğunu ve baba olmak için taşıyıcı anneyle bunu sağlayacağını belirten ünlü modacı, “Kız kardeşimin iki çocuğu var. Benim de baba olmam için taşıyıcı anne buldu. Taşıyıcı anneden çocuk sahibi olmayı istiyorum. Diğer ilişkilere karşıyım, çünkü zamanla bitiyor” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ