Akıllı Gündem

Mina Başaran’ın acısı herkesi üzdü! Düğün için yapılan harcamalar iade edildi!

Mina Başaran 7 arkadaşıyla birlikte bekarlığa veda partisi için Dubai’ye gitmişti. Dönüş yolunda Bombardier Challanger 604 tipi özel iş jeti 11 Mart’ta İran’da düştü. Kazada gencecik 8 kız ve 3 mürettabat hayatını kaybetti.

Mina Başaran’ın acısı herkesi üzdü! Düğün için yapılan harcamalar iade edildi!

Mina Başaran 7 arkadaşıyla birlikte bekarlığa veda partisi için Dubai’ye gitmişti. Dönüş yolunda Bombardier Challanger 604 tipi özel iş jeti 11 Mart’ta İran’da düştü. Kazada gencecik 8 kız ve 3 mürettabat hayatını kaybetti.

Başaran Holding’e ait Bombardier Challanger 604 tipi özel iş jeti 11 Mart’ta İran’da düştü. Uçakta Hüseyin Başaran’ın tatil için Dubai’de olan bekârlığa veda partisinden dönen kızı Mina Başaran ve 7 arkadaşı ile 3 kişilik mürettabat hayatını kaybetti. Eğer kaza gerçekleşme Mina Başaran 14 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda gerçekleşecek görkemli bir düğünde hayatını Murat Gezer’le birleştirecekti.

Sabah gazetesinden Bülent Cankurt, 11 kişinin yaşamını yitirdiği kazadan sonra Çırağan Sarayı’nın 500 kişilik düğün için aldığı yüklü kaporanın tamamını, hiçbir zorunluluğu olmamasına rağmen iade ettiğini yazdı.

İŞTE CANKURT’UN O YAZISI:

Herkesi yasa boğan o talihsiz kaza yaşanmasaydı; yedi arkadaşı ve üç mürettebat ile yaşamını yitiren Mina Başaran, 14 Nisan’da telli duvaklı gelin olacaktı. Mina, Çırağan Sarayı’nda 500 kişinin katılacağı görkemli düğünle, Murat Gezer ile hayatını birleştirecekti.

İki ay önce kiralayıp dayayıp döşedikleri Bebek’teki yol yalısı dairelerinde mutlu mesut yaşayacaklardı. Ancak ne yazık ki kısmet olmadı; 11 kadın, ayın 11’inde melek olup gitti…

İSTESELER GERİ VERMEZLERDİ

Tüm Türkiye, melekler için yas tuttu ve onlara dil uzatmaya kalkan kendini bilmezlere de en sert şekilde tepki gösterdi. Türk milleti, bu konularda ne kadar hassas olduğunu yine ortaya koydu. Önceki gün Mina Başaran’ın düğününde rol alacak kişi ve kurumlarla ilgili öyle şeyler öğrendim ki, milletimle bir kez daha gurur duydum. Lafı uzatmadan öğrendiklerimi sizlerle de paylaşayım.

Çırağan Sarayı, 500 kişilik düğün için aldığı yüklü kaporanın tamamını, hiçbir zorunluluğu olmamasına rağmen iade etmiş. Mina Başaran ve Murat Gezer’in anneleri ve yakın akrabaları düğün kıyafetlerini Vakko ve Beymen’den almış.

Her iki marka da kendilerinden düğün kıyafeti alan herkesi tek tek arayıp kıyafetleri iade edebileceklerini ve paralarını geri alabileceklerini söylemiş. Çiftin iki ay önce kiraladıkları yol yalısı dairenin sahibi de aynı hassasiyeti göstermiş ve kontrat gereği 10 aylık kirayı alabilecekken aileye “Evi istediğiniz zaman boşaltabilirsiniz, kira falan da istemiyorum” demiş. Vallahi ne desem bilmiyorum, bunlar sadece Türkiye’de olur, hepsine kocaman bravo.

 

Kaynak: gecce.com.tr

Bu içerik gecce.com.tr sitesinden alınmıştır. İçerik hakkındaki şikayetlerinizi ve kaldırma taleplerinizi iletisim@akilligundem.com mail adresine iletebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ