Akıllı Gündem

Micheal Jackson kızı Paris Jackson babasının öldürüldüğünü iddia etti

Micheal Jackson’ın ölümün üzerinden 8 yıl geçmesinin ardından ünlü yıldızın kızı Paris Jackson, babasının öldürüldüğünü iddia etti. Rolling Stone dergisine konuşan Paris Jackson, gençken tecavüze uğradığını ve uyuşturucu kullandığını açıkladı.

Efsane yıldız Michael Jackson’ın kızı Paris Jackson, babası ve kendisi hakkında şok açıklamalarda bulundu. Rolling Stone dergisine konuşan Paris Jackson babasının öldürüldüğünü iddia etti. “Babam bana bir gün öldürülebileceğini söylüyordu” açıklamasında bulunan Jackson, “İnsanlara komplo teorisi gibi görünebilir ama bir çok insan durumun farkında” dedi.
Jackson, 2009 yılında reçeteli ilaçların öldürücü bir kombinasyonundan kaynaklanan kalp durması nedeniyle öldüğünde sadece 11 yaşındaydı. Pop yıldızının kişisel doktoru, Dr. Conrad Murray ölüm sonrası istemsiz adam öldürme suçundan yargılanmış ve dört yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.
Ölüm hakkında Murray’i suçlayan Jackson, daha kötü bir plan olduğuna da inandığını ve adalet istediğini açıkladı.

Paris ayrıca gençken tecavüze uğradığını, uyuşturucu kullandığını ve birçok kez de intihar girişiminde bulunduğunu açıkladı.
14 yaşında kendisinden yaşlı, tanımadığı birinin saldırısına uğradığını açıklayan Jackson, olay sonrası depresyon yaşadığını ve uyuşturucu kullandığını anlattı. Bir dönem babasıyla aynı depresyon ilaçlarını kullandığını açıklayan genç isim, artık bir bağımlılığı kalmadığını da belirtti.
Michael Jackson’ın asli varislerinden olan Paris, modellik yapıyor ve yakın zamanda oyunculuk yapmak istediğini belirtiyor. Mirasa rağmen kendi parasını kazanmak istediğini açıklayan Jackson vücudunda 9 tanesi babasıyla alakalı olmak üzere 50 dövmeye sahip.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ