Akıllı Gündem

Metin Hara: Hayaller kurup gerçekleştirmeye çalışıyorum

Antalya’da katıldığı söyleşide, hayranlarıyla bir araya gelen yazar Metin Hara, “Sürekli iyi hayaller kurup gerçekleştirmeye çalışıyorum” ifadelerini kullandı

Metin Hara: Hayaller kurup gerçekleştirmeye çalışıyorum

Antalya’da katıldığı söyleşide, hayranlarıyla bir araya gelen yazar Metin Hara, “Sürekli iyi hayaller kurup gerçekleştirmeye çalışıyorum” ifadelerini kullandı

Adriana Lima ile bir süredir yaşadığı birliktelikle gündeme gelen, ‘Aşkın İstilası’, ‘Yol’ ve ‘Dem’ kitaplarının yazarı Metin Hara, Antalya’daki bir alışveriş merkezinde ‘Sevgi Dolu Bir Gün’ adıyla düzenlenen söyleşiye katıldı.

Kadınların ve çocukların yoğun ilgi gösterdiği söyleşide Metin Hara, hayallerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Adriana Lima sevgilisi Metin Hara'yı eve yolladı kendi eğlenceye koştuAdriana Lima sevgilisi Metin Hara’yı eve yolladı kendi eğlenceye koştu

Edindiği birikimini ve tecrübelerini yazdığı 2 kitapla okuyuculara ulaştırdığını kaydeden Metin Hara, yeni 2 kitabının da 10 gün sonra çıkacağını duyurdu.

Kimsenin hayalindeki dünyaya doğmadığını; ancak kötü bir dünyada, ölmemek için çaba gösterdiğini dile getiren Metin Hara, “Amacım, bizden sonra gelen çocukların bizim yaşadığımız zor süreçleri yaşamaması. En yakınlarım, bana ‘Yahu ne işin var? Boş ver bu işleri, insanlar iyi değildir’ derdi. Biz iyi insanlar zannedildiği gibi azınlık değiliz” dedi.

Metin Hara takipçisine ayar verdiMetin Hara takipçisine ayar verdi

Adriana Lima ile Metin Hara evleniyor mu?Adriana Lima ile Metin Hara evleniyor mu?

“HAYALLER KURUP GERÇEKLEŞTİRMEYE ÇALIŞIYORUM”

Metin Hara, gerçekleştiremediği hayalleri olduğunu, bunları gerçekleştirmek için de çaba sarf ettiğini söyledi.

Birleşmiş Milletler‘de (BM) konuşmacı olmak istediğini anlatan Metin Hara, bu hayali için de somut adımlar attığını vurguladı.

Çok yakında konuşmacı olarak BM’nin programlarına katılacağını kaydeden Metin Hara, “İlk başlarda en büyük hayalim, 10 kişi karşımda otursun onlarla kalbimdekileri paylaşayım. Sonra 10 kişi 100 oldu, 1000 oldu. Şimdi senaryo yazıyorum, iyilik adına ne yapılabilir? Sürekli iyi hayaller kurup gerçekleştirmeye çalışıyorum” diye konuştu.

 

Bu içerik posta.com sitesinden alınmıştır. İçerik hakkındaki şikayetlerinizi ve kaldırma taleplerinizi iletisim@akilligundem.com mail adresine iletebilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ