Akıllı Gündem

Metin Hara: Adriana annemin elini öptü!

Yazar Metin Hara, Türkiye’nin en çok dinlenen radyosu Kral FM’de Mehmet’in Gezegeni programına konuk oldu. Metin Hara, programda başlattığı İyilik Hareketi’nden ‘’İyiliğin Bilim Hali’’ ve ‘’İyiliğin Hareket Hali’’ isimli kitaplarına kadar sorulan tüm soruları içtenlikle cevapladı. Ayrıca ünlü yazar, sevgili Adriana Lima hakkında merak edilen tüm soruları da ilk kez Kral FM’de Mehmet’in Gezegeni programında cevapladı.

Metin Hara: Adriana annemin elini öptü!

Yazar Metin Hara, Türkiye’nin en çok dinlenen radyosu Kral FM’de Mehmet’in Gezegeni programına konuk oldu. Metin Hara, programda başlattığı İyilik Hareketi’nden ‘’İyiliğin Bilim Hali’’ ve ‘’İyiliğin Hareket Hali’’ isimli kitaplarına kadar sorulan tüm soruları içtenlikle cevapladı. Ayrıca ünlü yazar, sevgili Adriana Lima hakkında merak edilen tüm soruları da ilk kez Kral FM’de Mehmet’in Gezegeni programında cevapladı.

“Umarım ki; dinleyicilerimizin kalbine layık olur”

Metin Hara, programda piyasaya çıkan “İyiliğin Bilim Hali” ve “İyiliğin Hareket Hali” kitaplarıyla ilgili, “Bir buçuk senelik çok büyük bir emeğin ardından kitapların fiziksel olarak elimizde olabilmesi, insanların, okuyucuların tepkileri çok heyecan verici… Her kitap bittikten sonra üstünden büyük bir yük kalkmış gibi oluyor. Umarım ki; dinleyicilerimizin kalbine layık olur ve okuma fırsatları olur” dedi.

Adriana Lima, Metin Hara'nın ailesi ile tanıştı!

Adriana Lima, Metin Hara’nın ailesi ile tanıştı!

“Hayat insanlara acılar verdiğinde iki yolunuz olabiliyor; ya siz de acı vereceksiniz ya da iyilik hareketlerini inşa edeceksiniz”

Metin Hara, Gezegen Mehmet’in insanlara ne vermek istediğini sorması üzerine “Herkesin kendine göre bir yaşam hikayesi var. Benim annem beş kez kanser oldu, babam bir kez.. İki kez de trafik kazası geçirdi. Hayat insanlara böyle acılar verdiğinde iki yolunuz olabiliyor; ya siz de insanlara acı vereceksiniz, ya da iyilik hareketlerini inşa edeceksiniz. Şüphesiz ki herkesin içinde o öfkeyle karşısındakini kıracak bir anı geliyor. Bunu yatsımıyoruz ama ben yine de gönül ekseninde yaşamda yaralandıkça, yaralamanın yaralarımızı sarmadığını düşünüyorum. O nedenle ben de elimden geldiğince başka baba ve çocuklar, başka anne ve çocuklar bu acıyı çekmesin istiyorum” cevabını verdi.

“Adriana Lima sanılanın aksine çok aileci birisi”

Programda Metin Hara, Gezegen Mehmet’in “Adriana Lima annenizin elini öptü mü?” sorusunu sorması üzerine “Öptü.. Annem bu aralar bir tedavi görüyor ve Adriana sanılanın aksine çok aileci birisi.. Annemi sürekli Amerika’dan arıyor ve bu süreçte destek oluyor. Zaten ailemle daha önce tanışmıştı, ben de onun ailesiyle tanıştım. Bizim adımıza her şey çok keyifli. Benim adıma üzücü olan hakkımızda garip teoriler üretilmesi” dedi.

Metin Hara ile Adriana Lima, İstanbul'da!

Metin Hara ile Adriana Lima, İstanbul’da!

“İnsanlara yansıtmadığımız çok haksızlığa uğradık ve uğramaya devam ediyoruz”

Metin Hara, Adriana Lima’yla ilişkilerinin kurgu olduğu ve kitabının lansmanını yaptığı yönündeki iddialara “Bu iddialarda bir sürü mantık hatası var. Çünkü benim kitabım çıkalı üç buçuk sene olmuştu. Diğeri de bir buçuk sene önce çıkmıştı. Hangi kitabın lansmanı…? İkincisi; bugün kadının hak ettiği yerde olmadığı bir toplumda yaşıyoruz. Ve karşımdaki insan iki çocuk annesi. Benim kalbimde yer etmiş insanı, bir madde gibi bir tanıtımın parçası demek bana göre çok bize yakışan bir şey değil” yanıtını verdi.

Adriana Lima’nın kendisiyle ilgili çıkan bu haberlerden haberdar olduğunu söyleyen Metin Hara, “Ne yazık ki burada yapılan, gerçeği yansıtmayan durumlardan çok üzgün. Ne olursa olsun bu ülke benim doğduğum ve büyüdüğüm ülke… Ve ben onun bu şekilde hissetmesini istemiyorum. Ama ne yazık ki biz burada bu yayının süresine sığmayacak, insanlara yansıtmadığımız çok haksızlıklara uğradık ve uğramaya da devam ediyoruz. Ben ne olursa olsun Türk halkının; büyüdüğüm yeşerdiğim, insanlarda destek gördüğüm, seminerlerde hayatımı paylaştığım insanların gerçekte gönlünün ne olduğunu biliyorum” dedi.

Metin Hara yeni kitaplarını tanıttı!

Metin Hara yeni kitaplarını tanıttı!

“Umuyoruz ki; önümüzdeki günlerde insanların ilgisi normalleşecek”

İnsanların kendisini sadece Adriana Lima’yla aşk yaşayan adam olarak tanımasından rahatsızlık duyduğunu da sözlerine ekleyen Metin Hara, “Bu benim adıma üzücü. Çünkü benim kitaplarım ciddi satış rakamlarına ulaşmış, yaklaşık elli altmış bin kişiye birebir seminer vermiş, çok fazla kendini anlatmış bir insanım” dedi.

Kendisini tanımayan insanların ağır eleştirilerde bulunduğunu söyleyen Metin Hara, “Beni tanıyanlar benim kadına bakışımı, insana bakışımı, aşka bakışımı biliyorlar. Haberlerde yüzlerce kez ‘ayrıldı, televizyon programı yapacak, kitap tanıtımı yapacak’ dendi. Benim kitaplarımın lansmanı iki gün önce yapıldı. Ama Adriana oraya gelemedi. Otelde beni bekledi. Çünkü oraya gelmesi odağı kaydıracak ve bizi üzecekti. Biz isterdik ki; birlikte Kapadokya’yı gezelim, rahat rahat Sultanahmet’i gezelim. İnanıyorum ki; önümüzdeki günlerde insanların ilgisi de normalleşecek. Bizde rahatlıkla herkese kucaklaşarak, fotoğraf çektirerek, güzel güzel ilişkimizi yaşayacağız” sözleriyle umudunu yitirmediğini söyledi.

Adriana Lima'dan sürpriz parti

Adriana Lima’dan sürpriz parti

“Kimseye kırgın değilim”

Metin Hara, “Hakkımızda bir sürü hikaye yazıldı. Kimse ‘Bu ikisi yan yana aşıklar herhâlde’ demedi. Bizim zihnimiz ne ara bu kadar komplo teorisi üretmeye başladı? Düşünüp baktığımızda sekiz ayda da hiçbir şey doğru çıkmadı. Biz de nasıl insanların aşklarına karışmıyorsak onlara sahip çıkmaya çalışıyorsak bana göre de bu değerli bir şey… Ben kimseye kırgın değilim .. Değişik düşünceler olacaktır. Bu ülkede her şeyin eleştirildiği, her şeyinde alkışlandığı kesimler var… Ama yine de doğruyu bilmek azından gönül yolunda hakikati bilmek değerlidir diye düşünüyorum” dedi.

Adriana Lima: Sen benim kralımsın!

Adriana Lima: Sen benim kralımsın!

Ayrıca Metin Hara, “Ben hem bütün dinleyicilerimize hem de dostum Gezegen’e çok teşekkür ediyorum. Çünkü samimiyetle kendimi aktarabileceğim , güvendiğim bir yerdeyim.. Açık açık her şeyi anlatmaya çalıştım. Benim için herkes ne kadar dünyanın böyle olmasından sorumluysa dünyanın değişmesiyle de o kadar sorumlu… Her birimiz kalbimizin bu yükü ile yaşıyoruz. Ne olursa olsun ben iyilik kazanacak diyorum ve Türk halkı buna değer diyorum…” dedi.

jwplayer(“player_34097″).setup({
file:”https://vid.gecce.com.tr/2017/11/12/adriana-lima-163337PT.mp4″,
image:”https://img.gecce.com.tr/2017/11/12/adriana-lima-163818AZ.jpg”,
width:”100%”,
autostart:”false”
});

 

Kaynak: gecce.com.tr

Bu içerik gecce.com.tr sitesinden alınmıştır. İçerik hakkındaki şikayetlerinizi ve kaldırma taleplerinizi iletisim@akilligundem.com mail adresine iletebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ