Akıllı Gündem

Meryem dizisi 6. bölüm fragmanı yayınlandı (6 Eylül Çarşamba)

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Meryem’in 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Savaş’ın sözlerinden etkilenen Meryem, Oktay’ın söylediklerine inanmıyor!

Meryem dizisi 6. bölüm fragmanı yayınlandı (6 Eylül Çarşamba)

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Meryem’in 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Savaş’ın sözlerinden etkilenen Meryem, Oktay’ın söylediklerine inanmıyor! Peki Meryem sonunda onu korumaktan vazgeçip her şeyi itiraf edecek mi? İşte Meryem dizisi 6. bölüm fragmanı:

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Meryem 5. Bölümde Meryem, Oktay ile bir kez daha yüzleşiyor; gerçekleri öğrenmek istiyor!

Savaş, Meryem ve Oktay’ın ilişkisi olduğunu ve Oktay’ın bundan dolayı Meryem’e imtiyaz tanıdığını düşünür. Meryem ile Oktay’ın kaldığı otele baskın yapan Savaş ve Güçlü, gördükleri manzara karşısında büyük bir şaşkınlık yaşarlar. Oktay ile karşı karşıya gelen Savaş, kaza gecesi olanların peşini bırakmamakta kararlıdır.

Öte yandan Burcu ve Güçlü, kazanın detaylarını araştırmaya devam ederler. Savcı Oktay’ı takibe alan ikili, Turan Ersoy ile nasıl bir bağlantısı olduğunu soruştururlar. Savaş ile babası Yurdal Sargun’un da gündeminde olan Oktay hakkındaki gerçek herkesi derinden etkileyecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ