Akıllı Gündem

Meryem dizisi 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı (30 Ağustos Çarşamba)

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Meryem’in 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Oktay ile Yurdal arasındaki anlaşmayı Meryem öğrenecek mi? Savaş, Meryem’den hangi bilgiyi almak istiyor? Meryem, Savaş’tan duyduklarıyla Oktay’dan ne öğrenecek?

Meryem dizisi 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı (30 Ağustos Çarşamba)

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Meryem‘in 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde oldukça heyecanlı sahneler izleyiciyi bekliyor. Meryem, Oktay’dan hangi gerçeği öğrenmek istiyor? Oktay ve Yurdal arasındaki anlaşma nasıl sonuçlanacak?

Oktay ile Yurdal arasındaki anlaşmayı Meryem öğrenecek mi? Savaş, Meryem’den hangi bilgiyi almak istiyor? Meryem, Savaş’tan duyduklarıyla Oktay’dan ne öğrenecek? İşte Meryem 5. bölüm 2. fragmanı:

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Meryem 4. Bölümde Savaş, Meryem’in peşini bırakmıyor; kazanın detayları ortaya çıkıyor!

Savaş, kaza hakkındaki gerçekleri öğrenmek için Meryem’i kaçırır. Meryem, Savaş’ın çektiği acıları ilk kez bu kadar yakından tanık olur. Oktay ve Derin’in de oraya gelişi üstü örtülmüş gerçekleri su yüzüne çıkarır. Meryem, kendisini yangından kurtaranın Oktay olmadığını öğrenir. Oktay’ın kendisine yalan söylediğini anlayan Meryem, büyük bir yüzleşmeye hazırlanır. Oktay’ın kariyerinin zarar görmemesi için kendisinden vazgeçen Meryem’in öğrendiği bu gerçek bazı durumların değişmesine yol açar.

Savaş, kazadan sorumlu olanların peşini bırakmaz. Meryem’in tek olmadığını düşünen Savaş, sevgili olduklarını öğrendiği Oktay’ın da peşine düşer. Güçlü ile Burcu ise Meryem ile Oktay’ın yaşadıkları ilişkiyi öğrenmeye yaklaşırlar. Herkes gözünü Oktay’a ve yapacağı en ufak bir hataya çevirir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ