Akıllı Gündem

Mehmet Şimşek’ten Amazon Türkiye paylaşımı

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Amazon’un Türkiye’de faaliyete başlamasını Twitter üzerinden değerlendirdi. Şimşek, Amazon’un bu kararını, “Elektronik ticaretin gelişmesi için olumlu ve KOBİ’ler için yeni bir platform” olarak nitelendirdi.

Mehmet Şimşek’ten Amazon Türkiye paylaşımı

E-ticaret devi Amazon, Türkiye’de faaliyete başladı. Bizde bu gelişmeyi pazar gecesi burada hazırladığımız haberde duyurmuştuk. Amazon Turkey Services Yönetim ve Destek Hizmetleri Limited Şirketi unvanıyla kurulan şirket, Türkiye’de yapılanma ve kadro çalışmalarına başladı. Şirketin gündeminde bir de satın alma olduğu öğrenildi. Eğer bu satın alma gerçekleşmezse, şirket Türkiye organizasyonunu sıfırdan kuracak. Bu gelişme Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in de dikkatini çekti. Şimşek Amzon’un Türkiye kararını Twitter hesabından değerlendirdi.

 

Bakan Şimşek: KOBİ’ler için yeni bir platform

Amazon.com’un Türkiye’de şirket kurması ve çalışmalara başlamasını Twitter üzerinden değerlendiren Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek yaptığı paylaşımda bu gelişmeyi “Elektronik ticaretin gelişmesi için olumlu ve KOBİ’ler için yeni bir platform” olarak nitelendirdi.  İşte Şimşek’in o paylaşımı:

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ