Akıllı Gündem

Mehmet Şimşek’in resmi açık artırmaya çıkıyor

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ve eşi Esra Şimşek, Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik, Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli, Lili Garih ve Demet Sabancı Çetindoğan’ın Alzheimer Derneği’ne destek olmak için çizdikleri resimler açık artırmaya çıkıyor.

İş dünyasının gözde isimleri bir açık artırmada bir araya gelecek. Ressam Tülin Kanun’un “Bi.Re.Y-Bir Resim Yap’’ projesi kapsamında iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin yaptığı resimler, 8  
Şubat’ta düzenlenecek açık artırmayla satılacak. Elde edilen gelirin Alzheimer Derneği ne bağışlanacağı gecede, bu eserler sergilenecek. Projeye yaptıkları tablolarla destek sunanlar arasında Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ve eşi Esra Şimşek, Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik, Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli, Lili Garih ve Demet Sabancı Çetindoğan gibi ekonomi yönetimi ve iş dünyasının önemli isimleri var. Şimdiden özellikle Mehmet Şimşek in çizdiği tabloya pek çok talip olduğunu ve açık artırmada en yüksek fiyatın Şimşek’in resmine verilmesinin beklendiğini de söyleyelim.

Ekonomist

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ