Akıllı Gündem

Maserati Ghibli Almanya’da “Yılın Otomobili” seçildi!

Maserati Ghibli, Alman “Sport Auto” tarafından “Yılın Otomobili” seçildi. Ghibli, ayrıca “en sportif dizel otomobil” kategorisinde de ödül sahibi oldu.

Maserati Ghibli Almanya’da “Yılın Otomobili” seçildi!

Tofaş çatısı altında yer alan Fer Mas tarafından temsil edilen İtalyan markası Maserati’nin Ghibli modeli, “Auto Motor und Sport” Dergisinin kardeş mecrası olan “Sport Auto” tarafından “Yılın Otomobili” seçilerek otomobilseverler tarafından ödüllendirildi.

Maserati’den yapılan açıklamaya göre, Tofaş çatısı altında yer alan Fer Mas tarafından temsil edilen İtalyan markası Maserati’nin Ghibli modeli, “Auto Motor und Sport” Dergisinin kardeş mecrası olan “Sport Auto” tarafından “Yılın Otomobili” seçildi.

Almanya’nın en prestijli otomobil dergilerinden “Auto Motor und Sport”un kardeş yayını “Sport Auto”nun 2017 yılı için yaptığı okuyucu oylamalarında Maserati’nin üst orta sınıftaki dört kapılı sedanı Ghibli, sınıfında yılın otomobili ödülünü kazandı.

Ghibli, ayrıca “en sportif dizel otomobil” kategorisinde de ödül sahibi oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Maserati Almanya, Avusturya ve İsviçre Yönetici Direktörü Achim Saurer, “Sport Auto’ tarafından ödüle layık görülmüş olmak bizim için gurur verici. Bu ödül aynı zamanda Maserati’nin yüksek yenilikçi gücünü ve verimliliğini belgeler nitelikte.” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ