Akıllı Gündem

Mars’ta UFO ve fosil kemiklere benzeyen cisimler görüntülendi

NASA’nın Mars’ta araştırmalar yürüten Curiosity robotundan gelen yeni görüntüler, “uzayda hayat var mı”, “UFO’lar gerçek mi” tartışmalarını yeniden alevlendirdi. Curiosity’nin paylaştığı görüntülerde UFO ve fosil kemiklere benzeyen cisimlere rastlandı. İşte Curiosity’nin paylaştığı o görüntüler.

Mars’ta UFO ve fosil kemiklere benzeyen cisimler görüntülendi

NASA, Curiosity isimli robotu ile Mars yüzeyindeki araştırmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Curiosity’nin Kızıl Gezegen’den paylaştığı fotoğraflar, bilim dünyasında ve uzayda yaşama inanan çevrelerde büyük heyecan yaratıyor. Araştırma robotundan yine çok tartışılacak yeni görüntüler geldi.

Curiosity’nin geçen hafta paylaştığı yeni görüntülerde, UFO’ya benzeyen bir cisim UFO avcılarını heyecanlandırdı. Mars yüzeyinde görüntülenen gizemli cisim, komplo teorisyenlerinin uzaylıların kanıtı olduğu iddialarına neden oldu.

Görüntü Mart ayında çekildi ancak fotoğraftaki UFO’ya benzeyen şey hakkında Reddit’te büyük bir tartışma başladı.

Yüksek çözünürlüklü görüntü, Mars’ın kayalık manzarasında parlayan bir nesneyi gösteriyor gibi görünüyor.

Reddit’te birçok kişi nesnenin uzaylılar tarafından yapılan bir uzay aracı olduğuna inanırken; diğerleri ise Curiosity robotunun ana aracı olabileceği veya Photoshop oyunu olabileceğini iddia ediyor.

NASA’nın paylaşttığı dikkat çekici diğer bir fotoğraf ise bir fosil kemiğe ait olduğu iddia edilen görüntüydü.

NASA’nın paylaşımının ardından UFO avcılarının ilgisini çeken görseller, kalça kemiğine benzeyen bir kemiği gözler önüne seriyor.

Dünya dışında yaşamla alakalı bu kadar ciddi bir görselin ilk defa yayınlandığını iddia eden UFO avcıları, eğer çok garip şekillenmiş bir taş değilse bunun uzaydaki yaşama ait ilk somut kanıt olabileceğini söylüyorlar.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ