Akıllı Gündem

LR Health & Beauty iş ortakları piknikte buluştu

Dünyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biri olan LR Health & Beauty, iş ortaklarının hayatına değer katmaya devam ediyor. LR bağımsız iş ortakları, son olarak yaz pikniğinde biraraya gelip, eğlenceli aktivitelerle yeni dönem için enerji topladı.

LR Health & Beauty iş ortakları piknikte buluştu

Dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biri olan ve özellikle aloe vera ürünleriyle tanınan LR Health & Beauty, Türkiye’deki atılımlarını ve bağımsız iş ortaklarının hayatına değer katmayı sürdürüyor. Son olarak İstanbul’da bir yaz pikniğinde bir araya gelen LR bağımsız iş ortakları, ekip arkadaşları ile hoşça vakit geçirerek yeni sezon için enerji depoladı.

LR Health & Beauty iş ortakları piknikte buluştu

LR Health & Beauty Türkiye Genel Müdürü Mehmet Uludüz

LR Health & Beauty Türkiye Genel Müdürü Mehmet Uludüz’ün ev sahipliğinde gerçekleşen piknikte, eğlenceli takım oyunları, çekilişler ve “LR Değer Katar” konulu ekip çalışmasının yanı sıra, başarılı iş ortaklarına sertifikaları ve hediye saatleri de takdim edildi.

LR Health & Beauty iş ortakları piknikte buluştu

Genel Müdür Mehmet Uludüz davetten sonra “Bağımsız iş ortaklarımızla her fırsatta biraraya geliyor ve onları doğrudan satış işlerinin her alanında daima destekliyoruz. Seminer, eğitim gibi aktivitelerimizin ve dönemsel toplantılarımızın yanı sıra, LR ailesi olarak Türkiye’ye yatırımlarımızı ve başarımızı kutlamak için düzenlediğimiz bu gibi motivasyonel ekip etkinliklerimizi de hız kesmeden devam ettireceğiz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ