Akıllı Gündem

Logitech kablosuz şarj özelliğine sahip mouse pad geliştirdi

Logitech tarafından geliştirilen kablosuz şarj desteğine sahip mouse pad sayesinde artık kablosuz mouse’ların şarj sorunu kökten çözülüyor.

Logitech kablosuz şarj özelliğine sahip mouse pad geliştirdi

Mouse‘lar hangi amaçla olursa olsun bilgisayar kullanıcılarının vazgeçilmez araçları arasında bulunuyor. Kablolu ve kablosuz olmak üzere iki farklı seçeneği bulunan mouse’larda her iki seçeneğin kendine has dezavantajları bulunuyor. Kablosuz mause’ların en belirgin dezavantajları arasında ise sürekli biten ve yenilenmesi gereken pili bulunuyor.

Ancak Logitech‘in geliştirdiği ve kablosuz şarj özelliğine sahip mouse pad sayesinde artık bu sorun ortadan kalkıyor. Powerplay adındaki bu set, bir adet kablosuz şarj tabanı, sert ve yumuşak olmak üzere iki yüzey, ve bir güç çekirdeği modülünden oluşuyor.

$100 civarında bir fiyat etiketine sahip olacak bu sistemin şimdilik iki farklı mouse için desteği bulunuyor: G 903 ve G 703.

Powerplay kablosuz şarj seti İngiltere ve Amerika’da 20 Ağustos‘ta satışa sunulacak. Desteklediği mouse’lar ise bu Haziran sonu gibi satışa sunulmuş olacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ