Akıllı Gündem

LinkedIn ve Bixby işbirliği kariyerinize yardımcı olacak

Samsung’un kişisel asistanı Bixby ve profesyonel ağ uygulaması LinkedIn arasındaki işbirliği ile profilinizi yönetmek çok daha kolay bir hal alacak.

LinkedIn ve Bixby işbirliği kariyerinize yardımcı olacak

Profesyonel Ağ uygulaması LinkedIn ile Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinin kişisel asistanı Bixby kapsamlı bir işbirliği içine giriyor. Artık Bixby kullanırken ekranı sağa kaydıran kullanıcılar anında güncel LinkedIn takvimine erişebilecek, gün içinde hangi iş görüşmelerinin olduğunu görebilecek ve günün önemli bazı haberlerini görebilecekler.

LinkedIn, planlanan toplantılardan önce kullanıcılara bildirim göndererek buluşacakları kişiyle ilgili bir ön bilgi sağlayacak. Bu ön bilgiler önceden bakış açısı ve avantaj kazanmanızı sağlamak adına profiller arası bağlantıları içerecek. Ayrıca toplantıdan sonra da salim kafayla LinkedIn: People You Met sekmesi altında notlar alıp durumu değerlendirebileceksiniz.

Eğer siz de kariyer basamaklarını tırmanırken LinkedIn’den sıkça faydalanıyorsanız Bixby ile yapılan bu işbirliği çok işinize yarayabilir. Sizin bu konudaki fikriniz nedir?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ