Akıllı Gündem

LG G6 modüler bir akıllı telefon olmayabilir

ET News’in haberine göre LG G5 modelinde yenilikçi bir tasarıma imza atan şirket yeni amiral gemisi modelinde bu çizgisinden vazgeçiyor.

LG G6 modüler bir akıllı telefon olmayabilir

LG G5‘in yenilikçi modüler tasarımının arkasında yatan fikri beğendiyseniz ve şirketin bu fikri LG G6 modelinde de devam ettirmesini umuyorsanız biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Çünkü, Koreli haber sitesi ET News‘in haberine göre G5’in mirasçısı modüler tasarıma sahip olarak gelmeyecek.

Yapılan haberde, birçok endüstri kaynağının LG G6‘nın modüler yerine eskiden olduğu gibi bütün bir tasarıma sahip olarak üretileceğini söylediği belirtiliyor. Bu yüzden cihazın LG G5 yerine V20 modeline daha çok benzeyeceği düşünülüyor. ET News’e göre, cihazın pek çok bileşeni bütünsel bir tasarıma göre hazırlanıyor.

Modüler olsun yada olmasın, ET News’e göre LG G6 modeli daha önce hiçbir LG akıllı telefon modelinin sahip olmadığı gizemli özelliklere sahip olacak. Şuan bu özelliklerin ne olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmasa da, bunlardan birinin su geçirmezlik olacağı düşünülüyor.

LG G6 büyük ihtimalle 2017 yılının ilk çeyreğinde duyurulacak ve satışa sunulacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ