Akıllı Gündem

Küresel Dağcılık Günü’ne Özel YouTube Canlı Yayını

The North Face ve Brain Dead, tırmanma topluluğun öncü ve fark yaratan isimleriyle birlikte koleksiyonun lansmanı ve Küresel Dağcılık Günü’nün (Global Climbing Day) dördüncü yılını kutlamak için 22 Ağustos’ta YouTube’da canlı yayın sohbeti düzenleyecek. Sohbet, spor salonlarında ve dağlarda tırmanış sporunun çeşitlendirilmesini konu alacak

Küresel Dağcılık Günü’ne Özel YouTube Canlı Yayını

Long Beach Rising, Brain Dead ve The North Face Küresel Dağcılık Atleti Ashima Shiraishi, tarafından oluşturulan yenilikçi program ALL RISE, bu yılki Küresel Dağcılık Günü kutlamalarının önemli bir ortağı. Özellikle yerel topluluklardaki dezavantajlı gençleri dağcılık sporuyla buluşturmak ve iş olanakları yaratmak için kurulan ALL RISE, tırmanma alanları ve dağcılık egzersiz programları oluşturmayı amaçlıyor.

22 Ağustos Küresel Dağcılık Günü yayınına saat 19:00’da YouTube’dan katılabilirsiniz. Youtube linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Küresel Dağcılık Günü’ne Özel YouTube Canlı Yayını

THE NORTH FACE Hakkında

VF Outdoor şirketlerinden biri olan The North Face, 1966’dan beri outdoor sporcularını bir sonraki maceralarındaki zorlu hava şartlarına hazırlar. Bugün dünyanın önde gelen açık hava markası olan The North Face, atletler tarafından test edilmiş, zorlu keşif görevlerini başarıyla tamamlamış ürünleriyle insanların potansiyellerinin sınırlarını aşmalarına yardımcı oluyor. The North Face outdoor spor alanlarını koruyor ve sürdürülebilirliği destekleyen programlarla ayak izini en aza indiriyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ