Akıllı Gündem

Koza Altın,142 Adet Ruhsata Ait Raporları Yeniden Revize Etti

Koza Altın,142 Adet Ruhsata Ait Raporları Yeniden Revize Etti

Koza Altın, Enerji Bakanlığı ile yapılan Sulh Anlaşması gereği 142 adet ruhsata ait raporların revize edilerek Maden İşleri Genel Müdürlüğü’ne başvuru yapıldığını bildirdi.

Koza Altın’ın (KOZAL) konu ile ilgili olarak Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) gönderdiği yazılı açıklama aşağıda yer almaktadır:

Şirketimizce yapılan 26/03/2018 tarihli açıklamada “İptal edilen ruhsatlardan 142 tanesi hakkında şirketimizce işletme projeleri revize edilerek 5 ay içerisinde bakanlığa sunulacağı ve bakanlık tarafından incelemeler devam ettirilerek evvelce iptaline karar verilen başvurularımız neticelendirileceği” bildirilmiş idi. Şirketimizce bu hususta yapılan çalışmalar tamamlanmış olup Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile yapılan Sulh Anlaşması gereği 142 adet ruhsata ait raporlar Yetkilendirilmiş Tüzel Kişiler olarak revize edilerek şirketimize tanınan 5 aylık süre içerisinde Maden İşleri Genel Müdürlüğü’ne başvuruları yapılmıştır.

 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Kaynak: investing.com

Bu içerik investing.com sitesinden alınmıştır. İçerik hakkındaki şikayetlerinizi ve kaldırma taleplerinizi iletisim@akilligundem.com mail adresine iletebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ