Akıllı Gündem

KOBİ E-Ticaret Zirvesi ile Türkiye Büyüyor!

IdeaSoft ve Google ana sponsorluğunda bu sene ikincisi gerçekleşen ve ülke ekonomisine katkı sağlamak için KOBİ’leri sektörün profesyonelleriyle buluşturan KOBİ E-Ticaret Zirvesi büyük ilgi gördü.

KOBİ E-Ticaret Zirvesi ile Türkiye Büyüyor!

Sunuculuğunu ünlü şovmen Geveze’nin üstlendiği zirvede, KOBİ’ler için oluşturulan özel alanda katılımcılar yeni ürün ve hizmetleri de deneme fırsatı yakaladı.

IdeaSoft Ceo’su Seyhun Özkara, yaklaşık 1000 kişinin katıldığı zirveyi Akıllı Gündem’e değerlendirdi

KOBİ E-Ticaret Zirvesi ile Türkiye Büyüyor!

IdeaSoft Ceo’su Seyhun Özkara

Özkara, Türkiye’de her geçen gün büyüyen e-ticaret ekosistemine ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla KOBİ’leri böyle bir etkinlikte bir araya getirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. KOBİ’ler, dijitalleşme süreçlerinde ihtiyaç duydukları A’dan Z’ye her konuyu ve konuşmacıyı bu zirvede bulma şansı yakalıyorlar. Biz IdeaSoft olarak da tüm bu dijitalleşme süreçlerinin tam ortasında yer alıyoruz ve sistemin entegrasyonunu sağlıyoruz. Ayırca haftalık eğitimlerimizle de interaktif olarak markaların bu sürece daha kolay adapte olmalarını destek oluyoruz. Bugün itibariyle 6500 markaya e-Ticaret ekosisteminde hizmet veriyoruz. Önümüzdeki yıllar içerisinde de trendleri takip ederek güçlü iş ortaklarımız sayesinde bu sayıyı daha da artırmayı planlıyoruz. KOBİ’lere yönelik ilk ve ücretsiz bir zirve olmasının yanı sıra bu seneki bir diğer farklılığımızda zirvemizin canlı yayın ile izlenebilmesi. Tüm katılan KOBİ’lerin keyifli ve bir o kadar da faydalı bir gün geçirmesini diliyor ve bu vesileyle ana sponsorumuz Google’da teşekkür ediyorum dedi.

2005 yılından bu yana, web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunan IdeaSoft, her ölçekten firmaya rekabet gücünü artıracak kaliteli projeler ile hizmet vermeye devam ediyor. IdeaSoft uçtan uca e-ticaret altyapısı sağladığı 6.500 müşterisi ile pazar liderliğini elinde bulunduruyor.

KOBİ E-Ticaret Zirvesi ile Türkiye Büyüyor!

Google Türkiye, Ortadoğu, Afrika Kanal Satış Yöneticisi Şebnem Erzan

Google Türkiye, Ortadoğu, Afrika Kanal Satış Yöneticisi Şebnem Erzan ise yaptığı sunumunda dijitalleşen dünyada tüketiciyi yakalama konusundaki verilere yer verdi. 8 sene içerisinde internet abonesinin 9 kat artığını belirten Erzan, akıllı telefon penetrasyonun da % 69 oranına ulaştığını paylaştı. Bu oranın dünyaya göre daha yüksek olduğundan bahseden Erzan herhangi bir strateji yaparken bu penetrasyon oranının da mutlaka değerlendirilmesi gerektiğini paylaştı. Son olarak Erzan, interneti yoğun olarak kullanan kobilerin ciro artış oranının bu sene % 17 olduğuna da değindi.

KOBİ E-Ticaret Zirvesi ile Türkiye Büyüyor!

Zirvede ayrıca Serkan Yazıcıoğlu (BKM Genel Müdür Yardımcısı), Barbaros Özbuğutu (iyzico CEO’su), Emre Güzer (PayU Türkiye CEO’su), Gökhan Özalan(Turkcell Ödeme Hizmetleri Ürün yöbeyicisi) , Emre Ekmekçi (Hepsiburada Uluslararası Grup Başkanı), Örpen Koçak ( n11.com CSO’su) ve Koray Bahar (Foriba CEO’su) gibi isimler pazaryerinde satış yapmak, e-Ticarette lojistiğin önemi, sosyal medyadan satış ve e-Ticarette e-Fatura kolaylıkları gibi konu başlıklarını değerlendirdiler.

KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nin destekçileri arasında e-ticaret sektöründe satış artıran çözümler sunan, dijital PR ve SEO konusunda uzman uluslararası e-ticaret ajansı Webzmind’ın yanı sıra Tek Klavuz dijital performans ajansı, mobil uygulama platformu mapplico ve Beykent Üniversitesi yer aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ