Akıllı Gündem

Knights Chronicle’a yeni kahraman Momo ve Vlady için yeni görevler eklendi

Yeni kahraman Momo ve Vlady

Knights Chronicle’a yeni kahraman Momo ve Vlady için yeni görevler eklendi

Netmarble Corp., mobil RPG oyunu Knights Chronicle’ye Vlady karakteri için yeni bir Epik Görev eklendiğini duyurdu.

Vlady, uzun süre boyunca Garniel’in tarihini izlemiş bir vampir ve oyuna yeni eklenen Epik Görevi, Garniel’in geçmişindeki kayda değer olayları gösteriyor. Oyuncular, özel kostümü alarak, Vlady’yi R’den SSR’ye geliştirme imkanı bulacak.

Güncelleme sonrasında, yeni SSR Kahraman Arachnia Zor Zindanı açıldı ve oyunculara bu zindanı normalde gereken enerjinin yarısı ile keşfetme fırsatı verildi.,

Yeni kahraman Momo

Yeni SSR kahraman Momo’nun oyuna eklenmesinin yanı sıra, Marduk, Ashley ve Damian için kahraman dengelemeleri ve Marduk için yeni bir kostüm, oyuna eklenenler arasında bulunuyor.

Diğer düzenlemeler arasında ise, Oto Evrimleştirme için ayar seçeneği, Lonca Zindanı için Oto Tekrar ve Zor Zindan ile Baş Düşman Savaşı için kahraman istatistiklerini de içeren, kullanım kolaylığına dair pek çok yenilikler oyuna eklendi.

Knights Chronicle, şimdi 140 farklı ülkede oynanıyor. Knights

Netmarble Corporation Hakkında

Netmarble Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biridir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılar dan biri olarak listelenmektedir. 5000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage 2: Revolution, MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam’ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ ENM Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır.

Netmarble’ın İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ