Akıllı Gündem

KIZIM 10 bölüm izle, 11. bölüm FRAGMANI?

KIZIM 10. bölüm izle, Kızım dizisinde Öykü annesinin kim olduğunu öğrenecek mi? Kızım 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Demir ile Candan yakınlaşıyor.

KIZIM 10 bölüm izle, 11. bölüm FRAGMANI?

Kızım dizisi TV8 ekranlarında izlendi. Sahneleriyle ve Oyuncularıyla oldukça beğenilen Kızım’da yine heyecan dolu sahneler yaşandı. Kızım dizisinde Asu, Öykü’yü aldı mı?

Asu yine Demir ve Öykü’nün kapısını çalar. Şaşkınlıkla kapyı açan Demir, Asu’nun söyledikleri karşısında adeta şok olur; “Öykü ben senin annenim, seni almaya geldim.”
Öykü, okulda tiyatroya katıldığını, Pamuk Prenses olacağını söyleyince, Demir prensin kim olduğunu soruyor. Prensin Mertcan olacağını öğrenen Demir, Öykü’yü prenseslikten vazgeçirmeye çalışıyor.

10. bölüm özeti.

Demir, Asu’nun ortaya çıkıp Öykü’yü alacağını söylemesinden dolayı endişeli. Asu ve Öykü nereye gidiyor, Asu gerçekten de Öykü’yü Demir’den alacak mı?  Uğur, Demir’e iş buluyor ama her zamanki gibi yine yasak olan korsan taksicilik… Çıktığı işte çocuk sahibi olmayı bekleyen bir çifti hastaneye yetiştiren Demir, çocuklarının ismini Öykü koymalarını istiyor. Candan’ın gideceğini anlayan Demir duygularını artık daha fazla saklayamıyor ve ona ihtiyacı olduğunu itiraf ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ