Akıllı Gündem

Kızılay Başkanı Dr Kerem Kınık “Acil ve Afet liderleri arıyoruz”

Kızılay Başkanı Dr Kerem Kınık “Acil ve Afet liderleri arıyoruz”

Kızılayda kariyer düşünen afetçiler haydi..

Kızılay başkanı Dr. Kerem Kınık Twitter hesabında ve Kızılay resmi sayfasında Acil Afet Liderleri Arıyoruz, Kızılayda kariyer düşünen Afetçiler haydi başlığı attı.

150 Yıllık yardım Çınarı Kızılay’da Acil yardım ve Afet yönetiminde uzmanlaşmak ve global bir kariyer sahip olmak isteyen Afet yönetim liderleri aranıyor.

150 Yıldır savaş, afet ve acil durumlarda çalışmalar yapan Kızılay, ulusal ve uluslararası alanda acil durum ve afetlerin yönetilmesinde görev alabilecek; yurtiçinde/yurtdışında eğitimler ve saha deneyimi kazandıracağı afet yönetim liderleri arıyor.

Bu doğrultuda Toplumsal Hizmetler Faaliyet Alanı / Afet Yönetim Direktörlüğümüz bünyesinde istihdam edilmek üzere Acil Yardım ve Afet Yönetim Uzmanı ve Uzman Yardımcısı arıyoruz. Başvuru yapanlar içerisinden aradığımız niteliklere sahip adaylarımızı bir sonraki aşamada sınava alıyor, başarı durumlarına göre de kişilik envanteri ve mülakat uygulamalarımızın olduğu süreçlere dahil ederek ilerliyor olacağız. Aradığımız niteliklere sahipseniz http://www.kizilaykariyer.com/ üzerinden başvurabilir ve bu iyilik çınarının bir çalışanı olmak için ilk adımı atabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ