Akıllı Gündem

Kırlangıç Fırtınası 06 Mart Pazartesi başlıyor 5. tanıtım yayınlandı

Kırlangıç Fırtınası 06 Mart Pazartesi günü başlıyor. Kırlangıç Fırtınası 1. bölüm 5. tanıtımı yayınlandı. Evlat acısının dineceği zaman mı var?

Kırlangıç Fırtınası 06 Mart Pazartesi başlıyor 5. tanıtım yayınlandı

FOX TV’nin yeni dizisi Kırlangıç Fırtınası 06 Mart Pazartesi günü başlıyor. Kırlangıç Fırtınası 1. bölüm 5. tanıtımı yayınlandı.

FOX TV’de Pazartesi akşamları, Bana Sevmeyi Anlat dizisinin final yapmasından sonra uzun bir süredir herhangi bir  dizi yer almıyordu. 06 Mart Pazartesi günü başlayacak Kırlangıç Fırtınası, Show TV’de İçerde, Atv’de Kırgın Çiçekler, TV8’de Survivior 2017 ve Star TV’de Paramparça gibi dizi ve programlar ile yarışacak.

 

Evlat acısının dineceği zaman mı var?
Abisi tarafından yaşlı ve zengin bir adamla evlendirilmek üzere olan Ülfet, aşık olduğu ve karnında çocuğunun taşıdığı gençle kaçar. Abisi Kudret, Ülfet’i tam da doğum yaptığı sırada yakalar. Kudret Ülfet’in sevdiği adamı öldürüp, çocuğunu ondan koparır. Ülfet’i de onu isteyen yaşlı adamla birlikte gönderir. Bu sırada kendi eşi de doğum yapmıştır. Ülfet’ten kopardığı çocuğu kendi çocuğunun yanına yatırır. Bu sır Kudret’in, annesinin ve ebe kadının arasındadır. Yıllar sonra Ülfet oğlu için geri döner.

Yeni dizi Kırlangıç Fırtınası 2. tanıtımı yayınlandı

Kırlangıç Fırtınası 1. Bölüm 3. ve 4. fragman yayınlandı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ