Akıllı Gündem

Kiralık Aşk 68. bölüm 2. fragman: Defne ortadan kayboluyor

Kiralık Aşk dizisinin 68. bölümü için 2. tanıtım fragmanı yayınlandı. Defne, Ömer’in görüştüğü kızın peşine düşüyor ve ortadan kayboluyor

Kiralık Aşk 68. bölüm 2. fragman: Defne ortadan kayboluyor

Kiralık Aşk dizisinin ertelen 68. bölümü için 2. tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizinin önümüzdeki haftaki bölümüne Defne’nin ortadan kaybolması damga vuracak. Hatırlanacağı üzere Ömer, geçtiğimiz bölümde bir gece ortadan kaybolmuş ve tüm sorunlarını halledip geri gelmişti. Ancak Ömer, o gece bir kızla görüşmüştü. Çünkü, görüştüğü kızın telefon numarasını evde bir gazetenin kenarına yazmıştı. Defne’de o numarayı bulmuş ve aramıştı. Defne, aradığı numarada karşısına bir kız çıkınca şaşırmış ve telefonu kapatmıştı.

Defne, 68. bölümde o telefon numarasındaki kızın peşine düşüyor.

İşte Kiralık Aşk 68. bölüm 2. fragmanı

 

DEFNE HAMİLE Mİ

Kiralık Aşk dizisi yeni bölümünde Defne Hamile mi? Defne ve Ömer, artık bambaşka bir heyecanın kapısındalar. Defne hamile olup olmadığına bakarken, Ömer’in sırrı nihayet açığa çıkıyor.

Bu sırada büyük bir halı saha maçı gündemde. Koray’ın takımı, Sinan ve Ömer’e karşı. Koray’lar kazanırsa ilk doğacak erkek çocuğun adı; Koray olacak! Hakemse Aytekin!

Diğer yandan Defne’nin ailesiyle barışmasının ilk adımları nihayet atılıyor. İso’nun sokak köpekleri için yaptığı kulübe ise pek çok şeye vesile oluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ