Akıllı Gündem

Kiralık Aşk 63. bölüm fragmanı yayınlandı! Ömer neyi hatırladı

Kiralık Aşk 63. bölüm fragmanına Ömer damga vuracak. Defne’nin aldığı Leprikon hediyesini gören Ömer fenalaşır. Leprikon’u gören Ömer neyi hatırladı? Ömer, iyileşecek mi?

Kiralık Aşk 63. bölüm fragmanı yayınlandı! Ömer neyi hatırladı

Kiralık Aşk dizisinin bu haftaki bölümünde heyecan doruktaydı. Dizinin 63. bölüm fragmanı heyecanla beklenirken, isterseniz gelin bu haftaki bölümün heyecan dolu sahnesini hatırlayalım.

Dedesi ve amcası ile barışan Ömer, eski günleri geride bırakmak için ailesini bir araya toplamak istedi ve evinde akşam yemeği daveti verdi. Ömer, Defne ile birlikte akşam yemeği için alışverişe çıktı. Defne, alışverişten dönerken gördüğü bir eskici dükkanından Ömer’e hediye aldı. Ancak Defne’nin satın aldığı cam fanus içindeki Leprikon isimli hediye, Ömer’de eski anıları canlandırdı ve Ömer’i fenalaştırdı.

Leprikon, ayakkabıcılıkla geçinen İrlandalı miniklerdir. Hatta rivayete göre Leprikonların bu yolla zengin oldukları söylenir. Efsaneye göre, cam fanus içindeki Leprikonlara gözünüzü kırpmadan baktığınızda, minik Leprikonlar kaçamaz. Ama gözünüzü kaçırır veya kafanızı çevirirseniz yok olurlar.

İşte Ömer’in fenalaştığı o sahne

Ömer’inde ayakkabı üreticisi olması nedeniyle, hediye Defne’nin çok hoşuna gider ve Ömer için satın alır. Defne, evde düzenlenen yemekli partide hediyeyi Ömer’e verir. Hediyeyi gören Ömer’in eski anıları hatırlar ve fenalaşır. Bayılmak üzereyken Sinan ve amcası Ömer’i kolarından tutarlar. Rastlantı bu ya Ömer’in hediyeyi aldıkta sonra hatırladığı anısında, sürdüğü aracın aynasında da bu Replikon’un resmi bulunmakta. Ömer anısında telaşlı bir şekilde araç sürüyordu.

Peki Replikon, Ömer’de hangi anıları canlandırdı? Ömer’e ne olacak? Daha da kötü olacak mı? İşte bu soruların cevabı Kiralık Aşk dizisinin 63. bölümünde cevap bulacak. Dizinin 63. bölümü ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Aşağıda tanıtım fragmanını izleyebilirsiniz…

Kiralık Aşk 63. bölüm fragmanı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ