Akıllı Gündem

Keskinoğlu’nda yeni CEO kim olacak

Kanatlı et sektörünün 2 numaralı oyuncusu Keskinoğlu’nda yeni CEO kim olacak? Para Dergisi bu haftaki sayısında şirketin yeni CEO’su olacak ismi kulis haber olarak paylaştı. İşte derginin sayfalarına taşıdığı o haber…

Keskinoğlu’nda yeni CEO kim olacak

“1 milyar TL’nin üzerinde ciroya sahip olan Keskinoğlu, 2017 yılına sürpriz bir değişimle girmişti. Yumurtadan piliç etine, işlenmiş tavuk ürünlerinden fast food restorana kadar tavukla ilgili her alanda faaliyeti olan Keskinoğlu şirketler Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanlığını Fevzi Keskinoğlu, Yönetim Kurulu Vekilliğini ise ağabeyi Mehmet Keskinoğlu yürütüyor.

İki kardeş, şirketlerini çocukları İsmail, Hamit, Keskin ve Esin Keskinoğlu ile beraber yönetiyordu. İcra iyi eğitim almış üçüncü kuşaktaydı. Aile büyükleri yeni yılla birlikte genç kuşağı kurumsallaşmaya ve profesyonel bir yönetime geçeceklerini belirterek yönetimden almıştı. Bu açıklama sonrasında da Keskinoğlu’nun yönetimine Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Ender Yorgancılar, Yapı Kredi Bankası eski Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Bayazıtve Deloitte Türkiye eski CEO’su Hüseyin Gürer girmişti. Aradan epey bir zaman geçti. Kurumsallaşma çalışmaları son aşamaya gelmiş. Öğrendiğimize göre yeni CEO ataması Eylül başı itibariyle gerçekleşecekmiş. Yeni CEO ile birlikte yönetim de yeniden şekillenecekmiş. En çok merak edilen CEO kim olacak sorusunun cevabı ise sır gibi saklanıyor. Ancak Tayfun Bayazıt, Ender Yorgancılar ve Hüseyin Gürer’den biri olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Borsa Editörümüz İdil Taraklı’nın öğrendiğine göre öne çıkan isim yılların deneyimli bankacısı Tayfun Bayazıt’mış…”

Kaynak: Para

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ