Akıllı Gündem

Kerimcan, Danla Biliç, İrem Derici Neler Konuştu?

Fenomen Kerimcan Durmaz, Danla Bilic ile birlikte yer aldığı “Şey Dermişim” kanalına bu hafta konuk olarak davet ettiği İrem Derici hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kerimcan, Danla Biliç, İrem Derici Neler Konuştu?

Türkiye’nin Fenomenleri olan Dj Kerimcan Durman, Make Up Danla Biliç, ve O ses Türkiye’de ünlü olan İrem Derici, ile birlikte “Şey Dermişim” kanalında eğlenceli dadikalar yaşattı.

İrem Derici; Benim suçum, Aşık oldum;

Hastalığının nasıl ilerlediğini anlatan İrem Derici, Denizli konseri sonrası hava kırk derece ve ben titriyorum. Ölüyorum dedim ama uçağa bindim, eve geldim. Sabah çok kötüleyince beni hastaneye götürdüler ve bir iki hafta kaldım, kaldığım anlardan da hiçbir şey hatırlamıyorum. Aslında benim çok ağır bir bağırsak enfeksiyonum varmış. İfadelerini kullandı. Hastalığı sırasında sürekli bir kadın gördüğünü ve kadının İspanyolca “Senin suçun” dediğini söyleyen genç şarkıcı, Evet benim suçum, yemedim, içmedim, aşık oldum, ölümden döndüm, şeklinde konuşarak üstü kapalı Lider Şahin ile yaşadığı aşkın onu hastanelik ettiğini açıkladı.

Danla Bilic ile Kerimcan Durmaz’ın Youtube kanalı “Şey Dermişim”e konuk olan İrem Derici, yeni ilişkisine 2 ay ömür biçti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ