Akıllı Gündem

Keenetic Ağ ve İnternet Erişim Ürünlerinin Türkiye Distribütörü Arena Bilgisayar Oldu

Türkiye’deki yapılanmasını tamamlayan Keenetic, Arena Bilgisayar ile anlaşmaya vardı.

Keenetic Ağ ve İnternet Erişim Ürünlerinin Türkiye Distribütörü Arena Bilgisayar Oldu

Ağ ve internet erişim çözümlerinde premium ürünler sunan KEENETIC, Türkiye’nin en yaygın teknoloji dağıtıcısı Arena Bilgisayar ile distribütörlük anlaşması imzaladı. KEENETIC tüm ürünlerinin Türkiye genelinde en iyi şartlarda en hızlı olarak müşteriye ulaştırılmasına sağlayacak bu anlaşma, her iki şirketin de hedefleri açısından stratejik bir öneme sahip.

Bu iş ortaklığı kapsamında KEENETIC çözümleri, Türkiye bilişim pazarına Arena Bilgisayar güvencesiyle sunulacak. KEENETIC ve Arena iş ortakları, üstün kaliteli KEENETIC ürünlerine Arena Bilgisayar’ın güvencesi ve gelişmiş satış ve servis koşullarıyla sahip olabilecekler.

Oldukça gelişmiş niteliklere sahip KEENETIC ürünleri akıllı ev, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerden Telekom seviyesi büyük organizasyonlara kadar her ölçekteki kurumlara ve ev kullanıcılarına yenilikçi çözümler sunuyor. KEENETIC, Arena Bilgisayar ile gerçekleştirdiği anlaşmayla en geniş müşteri segmentine ulaşmayı hedefliyor.

Keenetic Basın Buluşması Gerçekleşti

Keenetic Türkiye kurucusu, Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Vefa Tarhan

KEENETIC CEO’su Vefa Tarhan anlaşma ile ilgili olarak şunları söyledi: “Arena Bilgisayar sektörümüzün en köklü firmalarından olmasıyla birlikte, geniş müşteri portföyü ile teknolojik alt yapısıyla iş ortaklarına katma değerli çözümler ve önemli avantajlar sunmakta. Yaptığımız bu anlaşma ile, birlikte tüm müşterilerimize ürün ve çözümlerimizi çok daha hızlı ve çeşitli seçeneklerle ulaştırıp, ihtiyaçlarına en iyi şartlarda yanıt verebilmeyi hedefliyoruz. Arena Bilgisayar’ın sektörümüzdeki tecrübesi ve yetkin dağıtım ağı ile, hızla büyüyecek iş hacmimize büyük ivme katacağına inanıyoruz. Bu yeni işbirliğinin Arena Bilgisayar ve KEENETIC iş ortaklarına hayırlı olmasını temenni ederim.”

Keenetic Ağ ve İnternet Erişim Ürünlerinin Türkiye Distribütörü Arena Bilgisayar Oldu

Arena Bilgisayar CEO’su Serkan Çelik

Anlaşmayla ilgili olarak Arena Bilgisayar CEO’su Serkan Çelik: “Arena olarak, her zaman güçlü markalarımız ve çözümlerimiz ile sektöre hizmet vermenin hedefi ve heyecanı içerisindeyiz. Yaptığımız incelemelerde büyük beğenimizi kazanan, pazarı büyütecek niteliklere sahip, heyecan duyduğumuz KEENETIC ile el sıkışmamız bizleri mutlu etti. 25 yılı aşkın tecrübemiz ve yenilikçi iş modellerimiz ile dünya devi, işlerinde uzman markaların en yeni teknolojik ürünlerini Türkiye’nin her bölgesine yayılmış bayilerimiz aracılığıyla tüketicilerle buluşturmaya devam edeceğiz. Gurur verici bu anlaşma ile KEENETIC markasının Türkiye pazar payını ileri seviyelere taşımayı ve markanın gücüne güç katmayı hedefliyoruz. Hayırlı uğurlu olmasını dilerim.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ