Akıllı Gündem

Kaybolan Dosyalarınıza Ulaşmanın En İyi Yolu EaseUS

EaseUS Data Recovery Wizard Free programı sayesinde, bilgisayarınızda bulunan harici veya dahili bütün disklerinizde, geçmişten günümüze kadar olan dönemlerde kaybettiğiniz, bilinçli veya bilinçsiz olarak sildiğiniz tüm dosyaları tek tıkla kurtarabilirsiniz.

Kaybolan Dosyalarınıza Ulaşmanın En İyi Yolu EaseUS

Yanlış tek bir tuşlamayla birlikte, anılarınızın ve mutluluklarınızın yok olmasına sıklıkla şahit olmuş bir nesil yetişti. Her zaman ihtiyaç duyulan fotoğraflar, videolar veya diğer bütün dosyalarla ilgili yaşanan kayıpların geri dönüşü olmadığı dönemlerde, tamamen silinmiş her türlü dosya pişmanlık olarak karşımıza çıkmıştı. Ancak günümüzde bu gibi sorunlar tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Rahatlıkla kullanabileceğiniz ve dakikalar içerisindeki birkaç işlemle birlikte elde edeceğiniz kaybettiğiniz tüm dosyalar, mutluluk verebilir.

EaseUS Data Recovery Wizard Free programı sayesinde, bilgisayarınızda bulunan harici veya dahili bütün disklerinizde, geçmişten günümüze kadar olan dönemlerde kaybettiğiniz, bilinçli veya bilinçsiz olarak sildiğiniz tüm dosyaları tek tıkla kurtarabilir, ihtiyacınız olan her türlü fotoğraf, resim, video veya uzantısı ne olursa olsun dosyaya hızlıca ulaşabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan ve hızlı çalışmasıyla dikkatleri üzerine toparlamayı başaran bu programla beraber, en doğru sonuçları elde etmeniz mümkün olacaktır.

Profesyonel dosya kurtarıcı program olarak bilinen EaseUS veri kurtarma programını kullanarak, sizlerde ihtiyaç duyduğunuz veya geçmişteki anılarını içeren en eski dosyalarınızı bile bozulmadan ve hata payı olmanda kurtarmanın farkını yaşayabilirsiniz.

Nereden ve Nasıl İndirebilirim?

EaseUS veri kurtarma programını indirebilmeniz için, masaüstü bilgisayarınızdan veya laptopunuzdan, EaseUS Data Recovery Wizard adresine girmeniz gerekecektir. Daha sonra, karşınıza çıkan ekranda, ‘’Free Download’’ yazan sekmeye tıklayarak, programın indirilmesini başlatabilirsiniz. Oldukça düşük bir boyuta sahip olan ve kısa bir sürede indirme işlemini başaracağınız EaseUS dosya geri getirme programı sayesinde, sizlerde kaybettiğiniz her şeye birkaç dakika içerisinde ulaşmayı başarabilirsiniz.

Yalnız bu konuda dikkat etmeniz gereken tek unsur, ücretsiz versiyonuyla 2 GB’a kadar veri veya dosya kurtarma işlemi sağlayabilmeniz olacaktır. Eğer tam sürüme geçerseniz, sınırsız kurtarma işlemi sağlayabilirsiniz.

Verilerimi veya Dosyalarımı Nasıl Kurtarabilirim?

Programı indirip, normal program kurma yöntemleriyle Setup’ı çalıştırdıktan sonra ana ekrana ulaşacaksınız. Ana ekranda, bilgisayarınızda o anda aktif olan bütün sürücüleri görebilirsiniz. Hangi sürücüden dosyalarınızı kurtarmak istiyorsanız, EaseUS veri kurtarma programı üzerinden o sürücüye tıklamanız gerekiyor.

Kaybolan Dosyalarınıza Ulaşmanın En İyi Yolu EaseUS

Sürücünüzü çalıştırdıktan sonra, program çalışmaya başlayıp; sol alt köşede tahmini bekleme süresi belirecektir. Bu süre tahmini olarak, geçmişten günümüze kadar ne kadar fazla dosya sildiğinize bağlı olarak değişkenlik gösterir. Eğer yeni bir sürücüde birkaç dosya sildiyseniz saniyeler içerisinde sonuç alabileceğiniz gibi; uzun süredir kullandığınız sürücünüzde sayısız dosya olacağı için, daha uzun sürebilir.

Kaybolan Dosyalarınıza Ulaşmanın En İyi Yolu EaseUS

Tarama işlemi sonlandıktan sonra, karşınıza şimdiye kadar sildiğiniz bütün dosyalar listelenecektir. Sizlere düşen ise; kurtarmak istediğiniz dosyanın üzerine tıklayarak; ‘’Kurtar’’ sekmesine tıklamanız olacaktır. Ardından, dosyanız kurulu olduğu yerde belirecek, kullanmaya başlayabileceksiniz.

Kaybolan Dosyalarınıza Ulaşmanın En İyi Yolu EaseUS

En kaliteli veri kurtarma programı olan EaseUS, hem rahat kullanımı, hem de kaliteli ara yüzüyle ilginizi çekebilecek programların başında gelmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ