Akıllı Gündem

Kara Sevda 65. bölüm fragmanı: Tarık, Emir’i vuracak mı? 19 Nisan Çarşamba

Star TV’nın sevilen dizisi Kara Sevda’nın 64. bölümü bu geceye damgasını vurdu. Otopsi raporuna göre Tarık, Ozan’ın katili. Tarık bu kör düğümden nasıl kurtulacak? Emir’i vuracak mı? Peki 65. bölümde neler yaşanacak? 65. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm 19 Nisan Çarşamba günü saat 20:00’de Star TV’de.

Kara Sevda 65. bölüm fragmanı: Tarık, Emir’i vuracak mı? 19 Nisan Çarşamba

Star TV’de Çarşamba günü ekrana gelen dizi Kara Sevda’nın, 64. bölümü izleyiciyi adeta ekrana kilitledi. Bu geceye damgasını vuran dizide tansiyon düşmek bilmedi. Kemal’den intikam almak için işbirliği yapan Asu ve Emir, tüm suçlamalardan kurtulmak için her şeyi ölen Tufan’ın üzerine yıktı. Çıkan otopsi raporuna göre Ozan, zehirlenmeden yada yastıkla boğulmadan değil hastane odasında asıldığı için ölmüştü.

Kara Sevda dizisinin takipçileri, yeni bölümü merakla bekliyor. Tarık, Emir’i vuracak mı? Kemal abisi Tarık’ın, Ozan’ın katili olduğunu bilmektedir. Abisinin katil olduğunu bilen Kemal, Tarık’ı ihbar edecek mi? Tüm bu sorular yeni yayınlanacak bölümde yanıt bulacak. Yeni bölüm 19 Nisan Çarşamba günü saat 20:00’de Star TV’de. Peki yeni bölüm fragman ne zaman yayınlanacak? 65. bölümde neler yaşanacak?

İşte merakla beklenen 65. bölüm  1. fragmanı:

64. bölümde neler yaşandı;

Emir ve Asu’nun kurduğu acımasız plan Tufan’ın canı pahasına başarıya ulaşmıştır. Artık sıradaki hedefleri, Ozan cinayetinden kurtulmaktır. Kemal, Nihan ve Mercan, Ozan’ın ölümünün araştırmaya başlar. Kemal ve Mercan gerçeği ortaya çıkarmak için daha uzun ve sabırlı bir süreçten geçerek araştırmaya devam etmelerini savunurken, Nihan’ın buna sabrı yoktur. Asu’yla Ozan’ın cinayeti üzerinden bir yüzleşme planlar. Nihan, Asu’ya sakinleştirici enjekte eder ve onu zehirlediğini söyler. Böylece Asu’ya gerçekleri itiraf ettirecektir. Asu, Nihan’a Tarık’ın adını verir. Mercan’ın gelişiyle Asu, Nihan’dan kurtulur.

Diğer tarafta Emir, Tarık’ı öne çıkaracak plan için düğmeye basar. Kemal’in de Tarık’la ilgili içinde kuşkuları vardır. Ancak Kemal’in artık ne kardeş kaybetmeye, ne de Nihan’dan bir dakika uzak kalmaya tahammülü vardır. Kemal’in içine kapandığı anlarda, Nihan aşkıyla Kemal’e soluk olmayı sürdürecektir.

Mercan, Asu’yla ilgili geçmişe dönük yaptığı araştırmada Asu ve Tarık arasındaki bağı bulur. Bu önemli delil bütün dengeleri değiştirecektir. Mercan’ın ateş hattına girmesi Tarık için geri sayımı başlatır. Bu sarmaldan kurtulmasını sağlayacak çıkış bileti için Tarık son hamlesini yapar.

Bebeğinin cinsiyetini öğrenen Zeynep, bu haberi Emir’le paylaşmak için bir araya gelir. Bu buluşmaya beklenmeyen bir konuğun dahil olması, Zeynep’in bütün dengelerini değiştiren bir iç savaş başlatır. Bu savaşın sonu Hakan’la evlenmemesi karşılığında Emir’e kendisiyle evlenme şartı ortaya koymasına gidecektir.

Ozan cinayetinin üstündeki bütün sis tamamen kalktığında, Nihan’la Kemal hayatlarının en büyük şokuyla karşı karşıya kalacaktır. Otopsi raporuna göre Ozan, zehirlenmeden yada yastıkla boğulmadan değil hastane odasında asıldığı için ölmüştür.

Kemal’e Ozan’ı astığını itiraf eden Tarık için artık kaçış yeri kalmamıştır. Tarık, herkes için tek kurtuluşun Emir’in ölmesi olduğunu düşünür ve Emir’i kaçırır. Tarık, Emir’i vuracak mı?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ