Akıllı Gündem

Kara Sevda 64. bölüm fragmanı: Tufan öldü! 12 Nisan Çarşamba

Star TV’nın sevilen dizisi Kara Sevda’nın 63. bölümü bu geceye damgasını vurdu. Asu, kusursuz sandığı planı işe yaramayınca Emir ile işbirliği yaparak Tufan’ı feda eder. Tufan, korkunç bir tuzağın kurbanı olur. Peki 64. bölümde neler yaşanacak? 64. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm 12 Nisan Çarşamba günü saat 20:00’de Star TV’de.

Kara Sevda 64. bölüm fragmanı: Tufan öldü! 12 Nisan Çarşamba

Star TV’nın Çarşamba gününe damgasını vuran dizi Kara Sevda’nın, 63. bölümüyle izleyiciyi adeta ekrana kilitledi. Bu geceye damgasını vuran dizide tansiyon giderek yükseldi. Kemal’den intikam almak için yola çıkan Asu, kusursuz sandığı planı işe yaramayınca Emir ile işbirliği yaparak Tufan’ı feda etmek zorunda kaldı. Tufan, korkunç bir tuzağın kurbanı olur.

Kara Sevda dizisinde Tufan karakterine hayat veren  Ali Burak Ceylan diziden ayrıldı. Instagram hesabından “Elveda Kara Sevda” notuyla takipçilerine ayrılığını duyurdu.

Kara Sevda dizisinin takipçileri, yeni bölümü merakla bekliyor. Şimdi Asu ne yapacak? Peki yeni bölüm fragman ne zaman yayınlanacak? 64. bölümde neler yaşanacak?

 

İşte merakla beklenen Kara Sevda 64. bölüm 1. fragmanı:

 


 

Kara Sevda 65. bölüm fragmanı: Tarık, Emir’i vuracak mı? 19 Nisan Çarşamba

 

63. bölümde neler yaşandı:

Kemal’in Asu’yla ilgili soruşturmanın baş şüphelisi olması, Emir’in eline Kemal’le olan savaşını bitirmesi için büyük bir fırsat sunar. Ama önce Kemal’den Asu’yu öldürdüğüne dair bir itiraf almalıdır.

Kemal’in kaçırıldığını fark eden Mercan, Nihan’a bu durumu haber verir. Nihan sevdiği adamı yok etmek için hiçbir fırsatı kaçırmayacak olan Emir’in bu işin ardında olduğundan emindir. Nihan, Kemal’i bulup kurtarabilmek için Emir’e boyun eğmeyeceği riskli bir yol haritası çıkarır. Kemal, Emir ve adamlarının elinden kurtulur.

Ozan cinayetinin son delilini ortadan kaldırmayı başaran Zeynep ve Tarık için bu hikaye unutulmayacak bir sona doğru adım adım yol almaktadır. Emir, Komiser Hakan’a Tarık’ın adını verir.

Kemal kurtuluşu için bütün kapıları zorlarken, Nihan bu kusursuzmuş gibi görünen kumpasın en somut açığını fark eder. Asu’nun ölmediğini öğrenir. Kemal ile Nihan’ın birlikte attığı her adım Kemal’in kurtuluş umudunu hiç olmadığı kadar güçlendirir. Öte yandan Nihan bütün imkansızlıkların içinde Kemal’in doğum gününü kendine has bir yöntemle kutlayacaktır.

Kemal ile Emir, iki ayrı kanattan Asu’yla ilgili gerçeklere doğru ilerlerken bu yarışın en zayıf halkası Tufan olacaktır. Asu’nun planı suya düşer. Tufan ve Asu’ya yardım eden Ali, Emir tarafından sorguya alınır. Emir, kardeşi Asu’nun yerini öğrenmiş ve kendisi ile konuşmaya gitmiştir.

Asu, hapse girmek istemediği için Emir ile yeni bir plan yapar. Asu’yu yıkıntıların arasından sağ salim kurtarabilecek tek çıkış bileti kanla kaplı olacaktı. Asu, Tufan tarafından kaçırıldığına dair hazırlanan ustaca bir planla hem hapse girmekten hem de tek tanığı Tufan’dan kurtulacaktır.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ