Akıllı Gündem

Kara Sevda 63. bölüm fragmanı: Kemal, suçsuzluğunu ispatlayacak mı? 5 Nisan

Star TV’nın sevilen dizisi Kara Sevda’nın 62. bölümünü geceye damgasını vurdu. Asu kendini cinayete kurban gitmiş gibi gösterip Kemal’e büyük bir tuzak kurmuştur. 63. bölümde neler yaşanacak? 63. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm 5 Nisan Çarşamba günü saat 20:00’de Star TV’de.

Kara Sevda 63. bölüm fragmanı: Kemal, suçsuzluğunu ispatlayacak mı? 5 Nisan

Star TV’nın Çarşamba gününe izlenme rekorları kıran dizi Kara Sevda’nın, 62. bölümüyle adeta nefes kesti. Geceye damgasını vuran, izleyiciyi ekrana kilitleyen dizide, aksiyon hız kesmeden devam ediyor.

Asu ölmemiş ve cinayete kurban gittiğine dair ustaca bir plan hazırlamıştır. Tüm deliller, cinayeti Kemal’i işlediğini göstermektedir. Kemal, suçsuzluğunu nasıl ispatlayacak? Kara Sevda dizisinin takipçileri, yeni bölümü merakla bekliyor. Peki yeni fragman ne zaman yayınlanacak? 63. bölümde neler yaşanacak?

 

İşte merakla beklenen 63. bölüm 1. fragmanı:

 

 

 

Kara Sevda 64. bölüm fragmanı: Tufan öldü! 12 Nisan Çarşamba

 

62. bölümde neler yaşandı;

Asu’nun odasında bulunan korkunç izler ve deliller Asu’nun öldürüldüğünü gösterirken, polisler cesedini bulmak için harekete geçer. Kemal ve Nihan, bu cinayet soruşturmasını incelemek için görevlendirilen Komiser Mercan’la bu sırada tanışır. Kemal’i huzursuz eden kimsenin bilmediği başka bir gerçek vardır; Asu’yu son gören kendisidir. Asu, Tufan’ın da yardımı ile o gece Kemal’e çok büyük bir tuzak kurmuştur.

Asu’nun ölümünde baş düşmanının parmağı olduğunu düşünen Emir, hem kendisini annesinin gözünde aklamak, hem de Kemal’den sonsuza kadar kurtulmak için gerçeğin peşine düşer. Kemal ise üstündeki şüphelerin izinden giderek olayı çözmeye çalışırken, Mercan’ın yakın takibinden kurtulamaz.

Öte yandan Asu’nun Ozan cinayetindeki rolüyle ilgili gerçekleri bilen tek insan olan Gürcan’dan kötü haber gelir. Umutların tükendiği anda, Ozan’a yapılacak otopsiyle ilgili gerekli izin çıkar. Ama herkesi bekleyen bir sürpriz vardır, Tarık bir gece önce Ozan’ın cesedini mezardan kaçırmıştır.

Zeynep ve Hakan nikah tarihi alır. Zeynep, bu kararını son kez Emir’e bildirmek için karşısına çıktığında Emir’den beklemediği bir restle karşılaşır.

Asu, Kemal’den intikamını almak için hazırladığı ustaca bir planla ondan kurtulacaktır. Tüm deliller, cinayeti Kemal’i işlediğini göstermektedir ve Kemal için tutuklama emri çıkmıştır. Kemal’in etrafı Asu’nun cinayetiyle sarıldığında kurtuluşu için tek bir yol vardır. O yolun önündeki en büyük engel ise Emir Kozcuoğlu’dur.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ