Akıllı Gündem

Kara Sevda 62. bölüm fragmanı: Asu öldü mü? – 29 Mart Çarşamba

Star TV’nın sevilen dizisi Kara Sevda’nın 61. bölümünü izleyici nefesini tutarak izledi. Asu’ya ne oldu? Neden yatak odasında her yer kanlar içinde? Asu’nun yeni planı ne? 62. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? 29 Mart Çarşamba günü yayınlanacak 62. bölümde neler yaşanacak?

Kara Sevda 62. bölüm fragmanı: Asu öldü mü? – 29 Mart Çarşamba

Star TV’nın Çarşamba gününe damgasını vuran dizi Kara Sevda’nın, 61. bölümü adeta nefes kesti. İzleyicileri ekrana kilitleyen dizide, aksiyon ve entrika bitmek bilmiyor. Şimdi merak uyandıran en büyük konu; Asu’ya ne oldu? Neden yatak odasında her yer kanlar içinde? Asu’nun yeni planı ne? Kara Sevda dizisinin takipçileri, yeni bölümü merakla bekliyor. Peki yeni fragman ne zaman yayınlanacak? 62. bölümde neler yaşanacak?

 

İşte yayınlanan 62. bölüm 1. fragmanı;

 

 

 

61. bölümde neler yaşandı;

Nihan ile Kemal’in gerçeklerle arasında duran kapı, Tarık’ın bıçak sırtında ilerleyen kaderi için son şanstır. Ancak Kemal’in de pes etmeye niyeti yoktur. Gerçekler en saf haliyle ortaya çıkana kadar Ozan’ın katiline giden yolu sonuna kadar sabırla izleyecektir. Tarık, Gürcan’ı elinden kaçırır.

Nihan’ın yaptığı kazaya dair izlerin Asu’ya kadar uzanması Emir’le Asu’yu karşı karşıya getirir. İki kardeş arasında oynanan pokerde Emir’in eli çok güçlüdür.

Hem Nihan’ın kazası, hem de Ozan’ın ölümüyle ilgili Gürcan’ın kilit rolü, ezeli düşman Kemal ile Emir arasındaki bayrak yarışını ateşler. Gürcan’ın kaçışıysa Asu’nun aleyhinedir.

Kemal Gürcan’a ulaşabilmek için Asu ile baş başa kalacağı bir plan yapar. Bu planı an be an takip eden Nihan için dakikalar saat gibi geçecektir. Ancak Nihan da bu planın altında kalmaz; Kemal’e kendi cevabını hazırlar.

Asu, Tufan’la birlikte Emir’in tuzağına düştüğünde artık kurtulmak için bir mucizeye ihtiyacı vardır. Asu’nun beklediği mucize Nihan’ı az kalsın ölümüne sebep olabilecek trafik kazasıyla ilgili gerçeklere yaklaştırır. Asu’nu mucizesi annesi olur. Asu ve Emir aralarındaki düşmanlığı annelerine anlatırken, Nihan araba kazasına sebep olanın Asu olduğunu öğrenir.

Kemal, Gürcan’a yaklaştıkça Ozan’ın ölümüyle ilgili gerçeklere açılan kapıyı kapatmak Emir’e düşer. Ancak gerçeğe giden yolun önünü tıkamaya yetmeyecektir. Gürcan’ı yakalayan Nihan ve Kemal, Ozan’ın ölüm emrini verenin Asu olduğunu öğrenirler.

Asu için tüm kapılar kapanıp, oyunlar bitmek üzeredir. Gerçekleri öğrenen Nihan ve Kemal’i evde kanlı bir sürpriz beklemektedir. Asu’nun odası kanlar içindedir. Hikayenin sonunda ya ölüm, ya hapis vardır.

 

 

Kara Sevda 63. bölüm 1. fragmanı yayınlandı: Emir, Kemal’e işkence ediyor! 5 Nisan

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ