Akıllı Gündem

Kara Sevda 62. bölüm 2. fragman: Asu öldürüldü! 29 Mart Çarşamba

Kara Sevda dizisinin 62. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Komiser Mercan, Emir Kozcuoğlu’na kardeşi Asu’nun öldürüldüğünü açıklar. Asu’nun ölümü karşısında Emir, şaşkınlığını gizleyemez. Yeni bölüm 29 Mart Çarşamba günü saat 20:00’de Star TV’de.

Kara Sevda 62. bölüm 2. fragman: Asu öldürüldü! 29 Mart Çarşamba

Star TV’nin heyecan dolu dizisi Kara Sevda’nın 62. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Asu öldürülmüştür ve Asu’nun ölümü herkesi şaşkına çevirir.

Tüm deliller Kemal’i işaret eder ve artık bir numaralı şüphelidir. Fakat Kemal, Asu’yu öldürmediğini söyler. Nihan’da Kemal’in katil olabileceğine inanmamaktadır. Bir gece önce sarhoş olan Kemal, neler yaşandığını hatırlamamaktadır.

Failinin Kemal olduğu bir cinayet, hiç birinin altından kalkabileceği bir durum değildir. Laboratuvardan gelen kan örneklerine göre; “Olay yerinde iki farklı kan izine rastlanmıştır. Yatakta ve duvarda bulunan kan izleri Asu Kozcuoğlu Soydere’ye ait olup, yatakta ki ikinci kanın ve saç örneklerinin ise Kemal Soydere’ye ait olduğu tespit edilmiştir. Kemal Söydere’nin gömleğindeki kan izinin de Asu Kozcuoğlu Soydere’ye ait olduğu tespit edilmiştir.” denilmektedir.

Ayrıca Anadolu hisarı Göksu mevkinde bulunan sandaldaki saç ve diğer örnekler, Asu Kozcuoğlu Soydere ile uyuşmakta olup olay yerinde kayıp olan bıçak bulunmuştur. Bu bilgiler ışığında Kemal Soydere’nin görüldüğü yerde tutuklanmasına karar verilmiştir.

 

İşte Kara Sevda 62. bölüm 2. fragman;

 

 

Kara Sevda 63. bölüm 1. fragmanı yayınlandı: Emir, Kemal’e işkence ediyor! 5 Nisan

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ