Akıllı Gündem

Kara Sevda 62. bölüm 1. fragman yayınlandı: Suçlu Kemal mi? 29 Mart Çarşamba

Kara Sevda dizisinin 62. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Gizem Karacan, komiser Mercan karakteri ile diziye dahil oluyor. Kemal, bir numaralı şüphelidir. Asu’ya ne oldu? Yeni bölüm 29 Mart Çarşamba günü saat 20:00’de Star TV’de.

Kara Sevda 62. bölüm 1. fragman yayınlandı: Suçlu Kemal mi? 29 Mart Çarşamba

Star TV’nin Çarşamba günü ekrana gelen Kara Sevda dizisinin 62. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Gizem Karacan, komiser Mercan karakteri ile 62. bölümde diziye dahil oluyor.

61. bölümde Zehir ile Kemal meyhanede içmişler ve Kemal çok sarhoş olmuştur. Asu, aynı gece eşyalarını toplayacağı için Kemal’den eve gelmemesini istemiştir. Evde olan Asu Kemal’i arayarak son bir kez konuşmak istediğini ve boşanma protokolünü imzalayacağını söyleyerek eve çağırır.

Ertesi gün Kemal ve Nihan eve giderek korkunç manzara ile karşılaşırlar, Asu’nu yatak odası kanlar içindedir. Olay yerine polisler ve komiser Mercan gelir. Komiser Mercan, gece olanlar ve Asu’nun kaybolması ile ilgili araştırmalar yapmaktadır. Peki Asu nerededir? Gece ne olmuştur? Sarhoş olan Kemal, gece Asu ile konuşmak için eve gitti mi? İste tüm bu soruların cevabı 29 Mart Çarşamba günü yayınlanacak yeni bölümde yer bulacak.

 

Kara Sevda 62. bölüm 1. fragmanı:

 

 

 

Kara Sevda 63. bölüm 1. fragmanı yayınlandı: Emir, Kemal’e işkence ediyor! 5 Nisan

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ