Akıllı Gündem

Kara Sevda 61. bölümde Kemal, Tarık ile karşılaşacak mı? 22 Mart Çarşamba

Star TV’nın sevilen dizisi Kara Sevda’nın 60. bölümünü izleyici nefesini tutarak izledi. Tarık, Kemal’e yakalanacak mı? Nihan’ın infaz emrini veren Asu, Emir’in elinden nasıl kurtulacak? 61. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? 22 Mart Çarşamba günü yayınlanacak 61. bölümde neler yaşanacak?

Kara Sevda 61. bölümde Kemal, Tarık ile karşılaşacak mı? 22 Mart Çarşamba

Star TV’nın Çarşamba gününe damgasını vuran dizi Kara Sevda’nın, 60. bölümüyle izleyiciyi adeta ekrana kilitledi. Dizinin son sahnesi nefes kesti. Kara Sevda dizisinin takipçileri, önümüzdeki hafta yeni yayınlanacak olan 61. bölümünde neler yaşanacağını merakla bekliyor.

Asu’nun isteği ile Gürcan’ın infazı için gelen Tarık, Kemal’den nasıl kurtulacak? Nihan’ın infaz emrini veren Asu, Emir’in elinden nasıl kurtulacak? Kemal ve Emir, tüm yolların Asu’ya çıktığını öğrenecek mi? Yeni bölüm 22 Mart Çarşamba günü saat 20:00’de Star TV’de. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığı an sitemizde yer alacak.

 

Kara Sevda 61. bölüm 2. fragman: Asu ve Kemal boşanıyor! 22 Mart

 

Kara Sevda 61. bölüm 1. fragmanı yayınlandı: Asu için çember daralıyor 22 Mart

60. bölümde neler yaşandı;

Zeynep’in vurulması, Nihan ile Kemal için büyük bir sınav oluyor. Kemal, Emir’den Nihan ile annesi Vildan Hanımı olay yerinden uzaklaştırmasını ister. Nihan, işlenen suçun bedelinin ne olursa olsun ödenmesi için harekete geçerek suçun işlendiği silahı alır, emniyete giderek olayı anlatır.

Hastaneye kaldırılan Zeynep’ten iyi haberler gelir. Silahta yapılan balistik inceleme sonucu Vildan Hanım’ın parmak izi olduğu ortaya çıkar. Zeynep’in şikayetçi olmaması üzerine Vildan Hanım, para cezası alarak serbest kalır.

Nihan’ın kazası ile ilgili yurt dışından inceleme talep eden Emir, kaza ile ilgili kasıt olduğunu, arabanın hidrolik aksamı ile oynandığını belirten raporu alır. Nihan’ın hayatına kimin kastettiğini araştırmak için Tufan’ı görevlendirir. Tufan, Asu’ya yaklaşmak üzere olan Emir’i oyalamak için elinden geleni yapar fakat Emir onu bu görevden alır.

Zeynep, Ozan’ın cinayeti ile ilgili tutuklanır. İfadesi alınan Zeynep, otopsi raporu sonuçlanana kadar adli kontrol şartı ile serbest bırakılır. Tarık, Zeynep’in Ozan’ı yastık ile boğmasından sonra onu astığını Asu’ya anlatır ve yardım ister. Asu, Gürcan’ı öldürmesi karşılığı yardım edeceğini söyler. Böylelikle Gürcan’dan kurtulacaktır. Tarık, bu teklifi kabul eder.

Emir, Nihan’ın arabasının sabote edilmesi emrini kimin verdiğini öğrenmek için Gürcan ile anlaşma yapar. Gürcan, Asu’yu satar ve aldığı para karşılığı Asu’nun kimsenin bilmediği ikinci evinin adresini Emir’e verir. Emir’in gelişi Asu için hiç iyi olmaz.

Diğer bir yandan da Ayhan ve Zehir’in yardımı ile Gürcan’ın adresine ulaşan Kemal ve Nihan evine giderek kimin için çalıştığını öğrenmenin peşine düşerler. Asu’nun isteği ile Gürcan’ın infazı için gelen Tarık, kapıda Kemal ve Nihan’ı görünce büyük bir şok geçirir. Evin başka bir çıkışı olmadığı için sıkışıp kalır.

 

Kara Sevda 60. bölüm son sahne;

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ