Akıllı Gündem

Kara Sevda 60. bölüm fragmanı: Zeynep yaşayacak mı? 15 Mart Çarşamba

Star TV’nın sevilen dizisi Kara Sevda’nın 59. bölümünü izleyici nefesini tutarak izledi. Nihan tarafından vurulan Zeynep yaşayacak mı? 60. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? 15 Mart Çarşamba günü yayınlanacak 60. bölümde neler yaşanacak?

Kara Sevda 60. bölüm fragmanı: Zeynep yaşayacak mı? 15 Mart Çarşamba

Star TV’nın Çarşamba gününe damgasını vuran dizi Kara Sevda’nın, 59. bölümünü izleyici nefesini tutarak izledi. Kara Sevda dizisinin takipçileri, önümüzdeki hafta yeni yayınlanacak olan 60.bölümünde neler yaşanacağını merakla bekliyor.

Nihan tarafından vurulan Zeynep yaşayacak mı? Kemal, Emir’den Nihan’ın olay yerinden uzaklaştırmasını ister. Zeynep’i vurma suçunu kim üstlenecek? Nihan mı? Annesi mi? Yeni bölüm 15 Mart Çarşamba akşamı saat 20:00’de Star TV’de.

 

Kara Sevda 60. bölüm fragmanı:

 

Kara Sevda 61. bölümde Kemal, Tarık ile karşılaşacak mı? 22 Mart Çarşamba


Kara Sevda 59. neler yaşandı:

Kardeşi Ozan’ın yastık ile boğulduğu anın görüntülerini izleyen Nihan, yıkılır ve bu olanlara inanamaz. Öfkeden deliye döner ve katil suçlaması ile Zeynep’in boğazına sarılır. Tüm aile bireyleri Zeynep’in yaptıklarını öğrenir.

Emir, Nihan ve Kemal’i ayırmak için Zeynep’in görüntülerini her ne kadar vermiş olsa da Zeynep’i yurt dışına kaçırmak için harekete geçer.

Kemal izlediği görüntülere rağmen kardeşinin masum olduğunu düşünür ve ispatlamak için işe koyulur. Nihan ile Kemal her ne kadar fikir ayrılığına düşse de bu zor durumun da üstesinden beraber geleceklerdir. Emir ve Asu’nun, Kemal ile Nihan’ı ayırma planı başarısız olacaktır.

Nihan’ın suç duyurusunda bulunmasıyla Ozan’ın ölümüne dair yeniden soruşturma açılır. Zeynep’ten sonraki sıranın kendisine geleceğinin düşünen Tarık için de durum gittikçe zorlaşmaktadır. Tarık yine Asu’nun kurbanı olmuştur.

Emir, bebeğini taşıyan Zeynep’i herkesten gizli bir evde saklamaktadır. Çünkü anne karnında bile olsa hiçbir Kozcuoğlu’nun hapse girmesine izin vermeyecektir. Asu, Emir’le aynı fikirde değildir ve Nihan’ın, Zeynep’i bulması için ipuçları iletmektedir. Asu’nun adamı Gürcan, kurye kılığında Nihan’ın evine gider ve istemese de Nihan tarafından fark edilir. Gürcan’ın peşine düşen Kemal, Asu ile buluşacağından habersizdir. Gürcan, Kemal’in kafasına vurur ve bayılmasına neden olur. Böylelikle Asu son anda Kemal’e kendini fark ettirmekten kurtulur.

Nihan saklandığı yerde Zeynep’i bulur ve ikili yüzleşir. Tartışma sırasında Zeynep’in kanaması olur ve Nihan Zeynep’i hamile olduğunu öğrenir. Onu bu durumda bırakmak istemez ve en yakın hastaneye götürür. Hastanede Kemal ile karşılaşırlar. Kemal, kardeşinin hastanede olduğunu polise bildirir. Fakat polisler gelene kadar Emir, Zeynep’i hastaneden kaçırır.

Zeynep, yurt dışına bir tekne ile kaçacaktır. Oğlunun ölümünde Zeynep’in parmağı olduğunu öğrenen Vildan, Nihan’ı takibe alarak ona ulaşacağını bilmektedir. Tekneye binmek üzere olan Zeynep’e önce Nihan ardından da annesi yetişir. Vildan’ın elinde ki silahı gören Nihan, almak isterken ikili arasında arbede yaşanır. Nihan, silahı tam eline almıştır ki silah ateş alır ve Zeynep vurulur.

Kara Sevda 59. bölüm son sahne;

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ