Akıllı Gündem

Kara Sevda 59. bölüm fragmanı: Nihan, Zeynep’in peşinde! 08 Mart Çarşamba

Star TV’nın sevilen dizisi Kara Sevda’nın 58. bölümünü izleyici nefesini tutarak izledi. Nihan, Zeynep’in Ozan’ı boğmaya çalıştığı görüntüleri izledi. 08 Mart Çarşamba günü yayınlanacak 59. bölümde neler yaşanacak?

Kara Sevda 59. bölüm fragmanı: Nihan, Zeynep’in peşinde! 08 Mart Çarşamba

Star TV’nın sevilen dizisi Kara Sevda‘nın 58. Bölümü bu akşam izleyicilerle buluştu. Popüler dizide heyecan dorukta. Emir, Nihan’a Zeynep’in Ozan’ı yastık ile boğmaya çalıştığı görüntüleri gönderdi. Bu görüntüler Nihan ve Kemal’i karşı karşıya getirecek. Kemal, aşkı Nihan ile kardeşi Zeynep arasında kalacak. Nihan, Zeynep’in peşine düşecek. Dizinin yeni bölümü 08 Mart Çarşamba akşamı saat 20:00’de Star TV’de.

Kara Sevda 60. bölüm fragmanı: Zeynep yaşayacak mı? 15 Mart Çarşamba

Kara Sevda 59. bölüm fragmanı:

58. bölümde neler yaşandı:

Kemal, depoda bulduğu anahtarları alarak Zeynep’in kaldığı eve gider. Kemal, tam kapıyı açmıştır ki Zeynep’in intihar girişimininde bulunduğunu görür ve onu kurtarmak için içeri girer. Kemal, intihar girişiminde bulunmasının sebebini Ozan’ın ölümü ile ilgili olduğunu tahmin etmektedir ve Zeynep’i gerçekleri anlatması için ikna etmeye çalışır fakat başarılı olamaz.

Bu arada basın karşısında olan Nihan, Emir ile olan evliliklerinin gerçek olmadığını ve yalandan ibaret olduğunu anlatır. Nihan’ın bu demeci üzerine Emir, karısının akli dengesinin yerinde olmadığını ima ederek boşanacaklarını ve kızına kendisinin bakacağını söyler. Nihan’ın yönetim kurulu başkanı olmasından istifade eden Emir, illegal maden açılışı için onay vererek Nihan’ı tehlikeye sokmuştur.

Kemal, Zeynep’i alarak karakola komiser Hakan’ın yanına götürür ve gerçekleri karakolda anlatmasını ister. Gerçekleri konuşmak için hazır olmayan Zeynep baygınlık geçirir. Nihan, Kemal’e ulaşamadığı için onu takip etmeye başlamıştır. Kemal’in depoda bulduğu anahtarın peşindedir.

Nihan, ileri giderek anahtarları bulmak için Kemal’in evine güvenlik görevlisinin de yardımıyla girmek ister. Tam o anda eve Asu gelir. Asu, Nihan’ın bu girişimi sonrası oldukça öfkelenir ve Emir’e, Zeynep’i kullanarak yeni bir plan yapmasını söyler. Bütün oklar Zeynep’in katil olduğunu işaret etmektedir fakat Kemal buna inanmamaktadır.

Kemal’den anahtarları alan Nihan, Zeynep’in Ozan’ın katili olduğunu düşündüğü için kapısına gider. Fakat anahtarlar kapıyı açmamıştır. Çünkü Nihan gelmeden önce Zeynep kilidi değiştirmiştir.

Komiser Hakan, Ozan’ın öldüğü gün hastane odasında bulunan düğmenin bir doktora ait olduğunu öğrenir. Bu bilgi ile Kemal ve Nihan, doktorla konuşmaya gider. Doktor o gün hastanede olmadığını, o hafta izinde olduğunu ve tatil dönüşü ise hastane kıyafetinin kayıp olduğu anlatır. Kemal ve Nihan, Zeynep’i hedef gösteren hademe kılığında ki Asu’nun adamı Gürcan’ın eşkalini çizerler ve araştırmaya başlarlar.

Emir, planı devreye alarak kendisi ve abisi arasında Zeynep’in bir seçim yapması ister. Zeynep önce yardım edeceğini söyler fakat vazgeçer. Asu, Nihal’in kızı Deniz ile birlikte Kemal’in ailesinin evine girerken çekilmiş olan fotoğrafını Emir’e gönderir. Fotoğrafı gören Emir öfkelenir ve Asu’nun planını devreye alır. Kemal’e ve Nihan’a, Zeynep’in hastane odasında Ozan’ı yastıkla boğmaya çalıştığı görüntüler gönderilir.

Kara Sevda 59. bölüm 2. fragman: Zeynep vuruluyor! 08 Mart Çarşamba

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ