Akıllı Gündem

Kara Sevda 59. bölüm 2. fragman: Zeynep vuruluyor! 08 Mart Çarşamba

Kara Sevda’nın 59. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Zeynep kim tarafından vurulacak? Zeynep’e ateş eden Nihan mı? Yeni bölüm 08 Mart Çarşamba akşamı saat 20:00’de Star TV’de.

Kara Sevda 59. bölüm 2. fragman: Zeynep vuruluyor! 08 Mart Çarşamba

Star TV’nin sevilen dizisi Kara Sevda’nın 59. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. 08 Mart Çarşamba akşamı yayınlanacak yeni bölümde heyecan dorukta olacak. İzleyicinin nefesini tutarak izleyeceği yeni bölümde Zeynep kim tarafından vurulacak?

Nihan, Ozan’ın ölümüne sebep olan Zeynep’in peşine düşmüş ve ondan intikam almak için elinden geleni yapacaktır. Nihan, bu gerçekle yaşayabilecek mi? Kemal’e olan sevgisini ve aşkını bu durum nasıl etkileyecek?

Emir, çocuğuna hamile olan Zeynep’in hapse girmesini önlemek için yardım etmeye karar verir ve onun bir tekne ile şehir dışına kaçmasını sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. Bu yardıma anlam veremeyen kardeşi Asu, Zeynep’in Emir’in çocuğunu taşıdığını öğrendiğinde ne yapacak? Kemal, Zeynep’in kaçmasını engelleyebilecek mi? Zeynep’in kaçmasını Asu mu engelleyecek? Zeynep kim tarafından vurulacak? Merak edilen bu soruların cevabı yayınlanacak yeni bölümde yer alacak.

İşte Kara Sevda 59. bölüm 2. fragmanı:

Kara Sevda 60. bölüm fragmanı: Zeynep yaşayacak mı? 15 Mart Çarşamba

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ